Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Ünye Yeniköy Ambar Evi Gezimiz

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Ünye Yeniköy Ambar Evi Gezimiz
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Prş May 29, 2014 11:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

end650 demiş ki:
Burası Ünye ye bağlı Yeniköy Ataların toprağı .
Eline ,koluna ve fotoğraf makinanın objektifine sağlık abi... Resimleri yeni gördüm gerçekten güzel görüntüler almışsın. samsun dan gidiş ort 130 km olan bu yolculuğumuz gerçekten çok güzel oldu.Izgaralı,köfteli,güveçli,fotoğraflı,manzaralı,dağ evli,dinlenmeli ve harbi endurocu ruhu taşıyan bir dostla gezi yapmak bir o kadar güzel oldu.Sağolsun Gökşin bendeki 125 arn scooter olsa da çekip gitmedi ,yani bana nal toplatmadı.Bende scooter da olsam ona yetişmeye çalıştım .Ayrıca O ambarın merdiven korkuluklarına takmış olduğum Benim Suzukinin eski Gömleği .Diyeceksiniz hocam suzukiyle niye gitmedin.
Biraz bakıma ihtiyacı var inşallah çok kısa zamanda kaplanı çıkaracağım ,yollar enduro yollarıydı ama scoterı da enduro gibi kullanmaya çalıştım işte nekadar olacaksa .Elim alışmış neyapayım.

abi Bu gezi beni öyle dinlendirdi ki 2gün 2 gece süren bu gezimizde doğayla,kuşlarla içiçe çok güzeldi.Samsun da iş-okul hayatından gürültü patırtıdan uzaklaşmak doping yaptı.Abi fırsat buldukça istediğin zaman gideriz.
Arkadaşlar sizleri de bekleriz.

Ahmet hocam sayende Ata topraklarını da gittik, gördük, gezdik..
Bu bizim için küçük bir macera oldu. Ayağımız toprağa bastık biriken enerjimizi ve stresimizi attık. Oksijene doyduk...
Yıllardır hep anlatırlardı ben de dinlerdim. Kestane ağacından yapılmış bir evde uyumak gerçekten müthiş.
Yani dedelerimiz eskiden boşuna konak evlerini, yaşam alanlarını %100 sağlıklı ve doğal ağaçlardan yapmamışlar.
Şimdiki nesilin tercihleri; Hep tuğla, hep alçıpan ve silikon, her yer taş, her yer beton. Bu mudur yani?
Bir ambar evi de bana kurduracaksın hocam Twisted Evil

Aybar demiş ki:
Elinize saglik sayenizde gozumuz gonlumuz acildi

Hep açık kalsın o halde

ozcane demiş ki:
Foruma yeni üyeyim ve gördüğüm en güzel gezi raporu ve resimleri diyebilirim .Tenere km de ne kadar yakıyor hiç hesapladınızmı ? Bende almayı düşünüyorum . Yakıt konusunda biraz araştırdım ama sağlıklı bilgiye ulaşamadım.

Ténéré hatırı sayılır derecede az yakıyor ozcane. Bunun için bir inceleme yazımı kaleme alarak detaylı bir biçimde paylaşacağım.
Ama kısaca bahsedeyim normal kullanımlarda şehirçi ve şehirdışı karışık 100 Km'de ortalama 3,5 - 4 Lt. ama devirli ve hız limitlerini aşarsanız bu sarfiyat 5 - 7 Lt'yi bulabiliyor.

vetmemo demiş ki:
Vallahi çok güzel olmuş,yayla evine bittim doğrusu.Fotoğraflarda bir harika.Selamlar.

Mehmet bitmeme gibi bir şansın yok dostum, köyde heryer, hatta herşey organik kardeşim. Ev bile Very Happy
Ambar 70 yıllık, kar yağmur fırtına görmüş ama halen taş gibi işte gerisini sen hesapla
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
end650
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cum May 30, 2014 10:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar şehirler,betonlar,süit oteller,ışıklı gazinolar,barlar,lokaller ve sıfır asfalt bize göre değil buraları kromajcılara bırakın .Yaşam doğada var ,enduro ve endurocu da kendini bu yerlerde buluyor.Serüvenin bu yerlerde tadı çıkıyor.Nekadar yol yaptığımız değil bu yollarda ne kadar atraksiyon yaptığımız önemli.Gördüğün,yediğin,içtiğinle ve yağmurla,çamurla,doğayla,yolla cebelleştiğinle tadı çıkıyor.Felsefemiz bu.
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Hzr 21, 2014 4:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gökşin hocam bunlar çok hoş güzellıkler.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cmt Hzr 21, 2014 8:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

recephoca demiş ki:
Gökşin hocam bunlar çok hoş güzellıkler.

Güzel olan sizlersiniz Recep hocam teşekkürler... Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
end650
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Hzr 22, 2014 9:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İlkokulda söylediğimiz bir şarkı vardı hani!

Orda bir köy var uzakta
O köy bizim köyümüzdür
Gelmesek de görmesek de
O köy bizim köyümüzdür !

"Gökşin hocam bunlar çok hoş güzellıkler." Endurocunun maceraları güzel olmaz mı recep hocam ...selam
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4
4. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar