Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Road Of Bones / Magadan

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Road Of Bones / Magadan
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
spartakus
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Oca 17, 2014 1:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba Gökşin bey,

evet uzun zamandır sitelere yazmıyor, ara sıra bakıp çıkıyorum. Sibirya turunu 2007 de yapmıştım ve burada yayınlamıştım aslında ama şimdi görünmüyor; muhtemel bir zaman aşımı durumu olsa gerek... RideTurkey de duruyordu ama oraya da epey zamandır girmedim. Evde yeniden üç kişi olunca karavan turları daha fazla ağırlık kazandı.

Sevgiyle

Fatih Köleli
ZZR600 91
CB400F2 78
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Cum Oca 17, 2014 3:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

spartakus demiş ki:
Merhaba Gökşin bey,

evet uzun zamandır sitelere yazmıyor, ara sıra bakıp çıkıyorum. Sibirya turunu 2007 de yapmıştım ve burada yayınlamıştım aslında ama şimdi görünmüyor; muhtemel bir zaman aşımı durumu olsa gerek... RideTurkey de duruyordu ama oraya da epey zamandır girmedim. Evde yeniden üç kişi olunca karavan turları daha fazla ağırlık kazandı.

Sevgiyle

Fatih Köleli

Fatih hocam özlettiniz kendinizi..
Motosiklet sadece bir araç; aslolan ise gezgin ruha sahip olmak. Karavan ile yaptığınız turları da paylaşın lütfen, bizler keyifle izleriz...
Bu arada 2007 yılında yaptığınız Mersin-Sibirya gezinizi de gıpta ile takip etmiştim.
Uzun bir ara göremeyince tekrar gittiğinizi tahmin ettim.

Ayrıca gezi topicleriniz forum sayfalarımızda duruyor ancak aradan 7 sene geçince gerilerde kalmış..
Canlandırmak lazım Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil selamlar...

MERSİN-SİBİRYA (VLADİVOSTOK)
MERSİN-SİBİRYA
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
spartakus
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pts Oca 20, 2014 9:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Nereden bulup çıkarttın bunları Smile ; harikasın...

Süresi dolan Vize yüzünden ruslar çıkış esnasında ciddi eziyet etmişlerdi. Bunu Vurgulamak istedim. Gezi raporunu bulmuşsun. Umarım içinde arkadaşların işine yarayacak birşeyler çıkar.

Sevgiyle kal.
ZZR600 91
CB400F2 78
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
horizon
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Oca 28, 2014 4:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

spartakus demiş ki:
merhabalar,

bu parkur gidiş dönüş 1 ay içerisinde tamamlanmaz. Ama özel izniniz yoksa hem şahısların, hem de motorların vize süresi 1 ay. Süre aşımında ruslar büyük problemler çıkartıyorlar. Irkutsk'a (Baykal Gölü) kadar yol asfalt ama fevkalade kalabalık. Ayrıca yağmur bana göz açtırmamış, 4 saatte 50 km yaptırmıştı (Baykaldan sonrası ancak malum CD de gördüğüm kadar).

Kolay gelsin. Heyecanlı olacağı kesin.

Sevgiyle.

Merhaba Spartakus hocam.
Ben bu geziye Erdem ile çıkacak olan gizli sürücüyüm. Adım Ali Ufuk. Smile

Gezinizi heyecanla okudum. Daha önce Rusya üzeri Asya gezileri yapan motosikletli gezginlerin yazılarını okuyorum. Mümkün olduğunca, kendimce bilgiler derliyorum. Sizin geziniz de süper bir gezi olmuş. Anlatım da tadında olmuş. Ne fazla ne de az. Gerekli tüm bilgileri içeriyor. Sonda yaptığınız genel özet zaten sormak istediğim bir çok soruya cevap olmuş. Gezi öncesi benim için güzel bilgiler içeriyor. Müsaadeniz olursa, gezi hakkında aklıma gelen sorular olursa aramak sormak isterim.
Kalın sağlıcakla. Selamlar.
horizon
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Oca 28, 2014 4:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aerdal demiş ki:
14112 KM Den bahsediyorsun ki bu kabataslak.... vaovvvv

Merhaba Hemşo (Ben de Amasya'lıyım, buna istinaden...)

Adım Ali Ufuk, bu maceraya hazırlanan diğer sürücü benim. Smile

Tabi bu 14.000 küsür km göreceli. Daha fazla da olabilir daha az da. Önemli olan rakamlar değil. Önemli olan bu kararı verebilmek. Asıl macera bu noktada başlıyor. Uzun zamandır düşündüğümüz bir iş için karar verdik ve yola çıkacağız. Tabi plan önemli ancak diğer bir önemli nokta da yapılan planın gerçekçi olması gerekliliği. A planı ve B planı hazırlamaya çalışıyoruz. Tabi bir de C planımız var ki o da duruma göre şekillenecek. C planı şu: zaman-para- sağlık- istek vb. bittiği noktada duruma göre hareket etme olacak. Smile Allah utandırmasın diyoruz. Bizi takip edin. Bu bize güç verecektir. Selamlar.
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
5. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar