Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - EGEYELI KLE 500 fikrimi degistirdim TA35 gitti diye

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

EGEYELI KLE 500 fikrimi degistirdim TA35 gitti diye
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Satılık - Alınık
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
derin
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Ksm 26, 2013 12:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TA35 demiş ki:
OZUR DILERIM ARKADASLAR..... SADECE KOMIK bir motor kle on dan talikdim size ....yani bana oyle geliyor .....

Hem iyioldu burasi cok sakindi canlandi ....

COCUK MUSUNUZ BENIM GIBI DELI N7N YUZUNDEN AYRILIYORSUNUZ ...

zaten bu eski nesil ( yasli insalarin ) yuzunden turkiye cok berbat oldu...

Ozur dilerim ..

"Özrün kabahatten büyük olmasi" demek boyle birseymis.

Moderatorlerin bu davranislara pirim vermeye devam etmeyeceklerini umuyorum. Sonucta her önüne gelen "Ben deliyim" diyerek kafasina eseni buraya yazarsa isimiz var demektir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Sal Ksm 26, 2013 6:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar bu işe son noktayı ben koymak istiyorum müsade buyurursanız..
Ünal isimli zatı muhterem için fazla bir yorum yapmayacağım "çünkü kötü söz sahibine aittir.."
Sadece "Allah yolunu açık etsin" demekle yetineceğim.
Moderatör arkadaşlarım bilirler (!) sizleri aydınlatmak adına şu bilgilendirme notunu düşmemde fayda var;
TA35 nickli kişi daha önce de farklı farklı nicklerle siteye üye olmuş ve forumlarda abuk sabuk yazılarından dolayı üyeliği iptal edilip uzaklaştırılmıştır..
Benim hatırladığım kadarıyla kendisi 3-4 kez üyeliği iptal olmuş bir kişidir..
Takdir edersiniz ki siteye farklı bir kullanıcı adıyla üye olmak için yeni alacağı mail adresi yeterli olabiliyor ve tekrar tekrar üye olunabiliniyor.
O halde soru şu: Bir insan kovulduğu bir siteye neden tekrar üye olur ve neden forumlarda abuk sabuk yazmaya devam eder ki?

Lafı fazla uzatmak istemiyorum.. Artık bu zatı muhterem siteye üye olamıyacak ve bizleri gereksiz yere meşgul edip rahatsızlık veremeyecek!!
Sırf bunun için siteye üyelik alımlarını dondurmuş bulunuyorum.
Endurocu.Com hepinizin bildiği gibi büyük bir ailedir.
Büyüklüğü üye sayısının çokluğu ile değil; dostluk ve paylaşımların, sevgiye ve motosiklet kardeşliğine dayalı, her biri mütevazi üyelerimizin oluşturduğu bir gruptur.

Her ne kadar arada çatlak sesler çıksa da...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
arslaner_35
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Ksm 26, 2013 8:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ellerine saglik Göksin kardesim , günlerdir Modaratörlerden bekledigimiz tepkiye senin duyarsiz kalmamana cok memnun oldum , iste büyük aile böyle koruyucu olur, burada bulunmaktan tekrar cok memnun oldum. Egeyeli, namk, retired ve ben gezilerimizi, duygu ve düsüncelerimizi siz güzel dostlarimizla paylasmaya devam edecegiz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
erol62
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Ksm 27, 2013 3:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu siteye üyeyim ama pek faal değilim, ara ara girer bakarım, bu şahıs başka sitelerde de buna benzer yazılar yazıyor.
Ona buna sataşan bulaşığın teki,
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Çrş Ksm 27, 2013 5:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arslaner_35 demiş ki:
ellerine saglik Göksin kardesim , günlerdir Modaratörlerden bekledigimiz tepkiye senin duyarsiz kalmamana cok memnun oldum , iste büyük aile böyle koruyucu olur, burada bulunmaktan tekrar cok memnun oldum. Egeyeli, namk, retired ve ben gezilerimizi, duygu ve düsüncelerimizi siz güzel dostlarimizla paylasmaya devam edecegiz

Rica ederim Hüseyin hocam.. Gönül ister ki böyle tatsız durumlar olmasın, forumu en verimli şekilde kullanalım ve kullanırken de başkalarına karşı saygı ve sevgi çerçevesinden uzaklaşmayalım. Fikir beyan ederken kırıcı olmayalım, aşağılayıcı ve alaycı tavırlar sergilemeyelim. Bunun ne topluma, ne foruma, ne de bizlere bir faydası olur...
Çok sevdiğim bir söz var; Sevgi ve saygı birliğe beraberliğe, bencillik ve küstahlık insanı yalnızlığa götürür...

erol62 demiş ki:
Bu siteye üyeyim ama pek faal değilim, ara ara girer bakarım, bu şahıs başka sitelerde de buna benzer yazılar yazıyor.
Ona buna sataşan bulaşığın teki,

Erol hocam kim nerede ne yazar hiç takip etmiyorum ve buna vaktim de yok zaten..
Yukarda da yazdığım gibi Allah yolunu açık etsin
Bu arada foruma fazla katılmadığınız belli. 21 Nisan 2009'da üye olmuşsunuz ve o günden bu güne kadar 27 mesaj göndermişsiniz Smile
Aramıza tekrar hoşgeldiniz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir, cevap yazamaz ya da mesajları değiştiremezsiniz    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Satılık - Alınık Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
6. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar