Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - *Africa Twin fiyatları hakkında....

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

*Africa Twin fiyatları hakkında....
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sero35
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş May 16, 2013 7:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

22 bine satıncaya kadar heralde biz 3. motoru değiştiririz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
legedama
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş May 16, 2013 9:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bence emekli oluruz motosiklet camiasından..
Başa dön
tittytwister
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş May 16, 2013 10:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bende eski bir africa sahibiydim ...

uzun bir suredir ilanlari takip ediyorum, takibi biraktim artik seyrediyorum Smile) 160.000 km den 60.000 e dusenimi ararsin, motorun ruhuna aykırı aksesuar takanımı, satılık ilanında yuklu motor resmi koyanımı... birde motorunun orjinal oldugunu yazan bir kac tanesini alici gozuyle yakindan inceledim, biri hariç baktiklarim hayal kirikligi idi maalesef Sad telefonda konustugum bakmaya gerek gormedigim bir kismi ise olayin farkinda degil, duymuslar bir efsanedir satar para kazaniriz zihniyetinde 7-8 ay once almislar yagini degistirmisler full bakimli tabelasini asmislar .... rulmanlar? benzin pompasi? konjektor? zincir? subap ayarlari? karburator? varmi listesi kim ne zaman yapmis? abi ben aldigimda boyleydi sıkışınca ...temiz iste.. ben 3 yil once ilan verdigimde sahibinden uzerindeki satilan en pahali africa twin ilani benimkiydi, 2002 modelini 12000 tl ye satmistim 4 hafta kadar bir surede satildi bu vesileylede yeni sahibi ile arkadas olduk.... 15-20 yasinda At sahibi olmak icin bence o fiyatlara degmez, cok guzel alternatifleri var en azindan ben boyle dusunuyorum... Ne zamandir boyle bir topik bekliyormusum bende Smile) selamlar....

En son tittytwister tarafından Prş May 16, 2013 10:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
legedama
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş May 16, 2013 10:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

senın makıne naısl tittytwister bı ara az kalsın alıyordum sonra bılmedııgm makıneyeı almayayım dedim benzın yol tutus ..
Başa dön
naproksen
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum May 17, 2013 8:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bende titytwister'a katılıyorum, çoğu para kazanmak için alıp, yağını değiştirip satılığa çıkarıyorlar tahminimce...
Burda benim dikkat çekmek istediğim bir konu daha var, artık enduro motor kalmadı...
Honda NC700XA yı offroad diye satıyor ama motora bakınca cadde motoruna daha yakın, BMW F700GS çıkarmış, Barkın'ın incelemesinde şöyle diyor, "herşeyi çok güzel yapmışlarda ne olduğu belli olmayan bir motor yapmışlar". Şimdi yeni trend her yola gelebilecek ortada bir motor yapmak. Aslında bir bakıma enduro bu anlama geliyor ama yeni endurolarda yol dışı sürüşleri gözardı ediyorlar sanırım. Bence enduro motorda aranması gereken en önemli özellik "basit" olması...yeni motorlarda her yer elektronik herşeyin beyni var, arıza olasılığı az ama arıza yapınca yolda kalmanız KESİN Smile tabi beyinleri tamir edebiliyorsanız o başka...
Böyle olunca Africa Twin'in biraz değerlenmesini normal karşılıyorum ama bu kadar değerlenmesi çok normal gelmiyor ...
Yani ben motorumu satmamış olsam bu piyasada 30 milyara yakın bir fiyatla ilana girmem gerekecekti sanırım (ooo baya zarar etmişim Smile
Ama alan memnun, satan memnun olduktan sonra bana ......... düşer Smile)
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
2. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar