Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Motorcunun yüzdeliği.!

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Motorcunun yüzdeliği.!
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Navihawk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 18, 2008 8:18 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence ,sevmek % 5
yetenek 10
eğitim 25
azmetmek 10
kurallar 30
davranış 20 olmalıdır.

Ama kaderci kafaya sahip türk insanına ne yaparsak yapalım,yine kask takanı alaya almaya,dirseğine takmaya ve tişört-kot montla sürmeye devam edeceğinden % 101 eminim.İşte bu yüzden bu ülkede motorcu imajı daima ''it-uğursuz ve serseri '' kademesinden öteye terfi edemeyecektir..

Seni hiç unutamadım ELENOR
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
psile2
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 18, 2008 8:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:

Ama kaderci kafaya sahip türk insanına ne yaparsak yapalım,yine kask takanı alaya almaya,dirseğine takmaya ve tişört-kot montla sürmeye devam edeceğinden % 101 eminim.İşte bu yüzden bu ülkede motorcu imajı daima ''it-uğursuz ve serseri '' kademesinden öteye terfi edemeyecektir..

Fikirlerinize kesinlikle katılıyorum, onun için bu ülkede motor kullanıcısı olmanın kuralları biraz daha farklı bence;
%20 ikna kabiliyeti yüksek olmak(aile üyelerine karşı motoru savunmak için),
%20 Sabırlı ve hoşgörülü olmak(Trafikte diğerleri için),
%20 Eğitimli olmak(motorla ve motor kullanıcısı olmakla ilgili),
%5 Yetenekli olmak(Motoru risksiz, gerektiği gibi kullanabilmek için),
%5 Trafik kurallarına uymak(kendi can güvenliğiniz için trafiğin akışına göre hareket etmek),
%20 sabırlı olmak(Hem maddi hem de manevi anlamda Türkiye'de motor sahibi olmaya devam etmek ve tadını çıkartmak için),
%10 Davranışlara dikkat etmek ve edindiği tecrübeleri hayatın diğer alanlarına yansıtmak(Kendi mutluluğu için)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
arkon
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Eyl 18, 2008 7:30 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir projemi hayata geçirmeden önce düşüncelerimin ve girdiğim yolun doğru olup olmadığını anlamak için bu başlığı anket şeklinde birçok siteye yazdım.

Bazı sitelerde verilen cevaplar beni üzmüş olsada, sizlerin görüşleri ve bu şıklara verdiğiniz cevaplar, azda olsa bu memlekette adam gibi motorcularında olduğu tezimi doğruluyor.

Hepinize teşekkür ederim.
endurocu58
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Eyl 18, 2008 10:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkon demiş ki:
Bir projemi hayata geçirmeden önce düşüncelerimin ve girdiğim yolun doğru olup olmadığını anlamak için bu başlığı anket şeklinde birçok siteye yazdım.

Bazı sitelerde verilen cevaplar beni üzmüş olsada, sizlerin görüşleri ve bu şıklara verdiğiniz cevaplar, azda olsa bu memlekette adam gibi motorcularında olduğu tezimi doğruluyor.

Hepinize teşekkür ederim.

faruk abi artık 3 yıl önce motosiklet kullan çogu arakdaşlar şu an egitim bilgi dolu bir seviyeye geldiler bu da motorsiklet kullanıcılarının bir zaferi eskiden hobi amaçlı kulanıcı yüzde 10 du şu an yüzde 50,60 larda bu da demek oluyorkı bilinçli kulanıcı bilinçsiz kulanıcıyda etkiliyor onlarda artık mecburen bilçli kullanmak zorunda kalıyor umarım daha iyi olur
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
psile2
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Eyl 19, 2008 10:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence bu ülkede bile her konuda bilinçli insanlar her zaman vardı ve var olmaya da devam edecek. Ama bu bilinçli insanların bilinçsiz, görgüsüz, kompleksli ve cahil insanlara tahamül edebilme (sabırları) ya da onlarla başa çıkabilme yetileri arttı diye düşünüyorum...!!!

Bunun en büyük sebebi de internet ortamında insanların birbirleriyle düşüncelerini paylaşmaları ve kendisi gibi düşünen insanları gördükçe onlardan ve yaptıkları şeylerden cesaret, umut almalarıdır....!!!

Bunun içindir ki bu gibi sitelerde faydalı konuların paylaşımı çok önemlidir(geyik de lazımdır, ama ölçülü olmak kaydıyla)...!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar