Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - BMW RT1100R Senkron Ayarı

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

BMW RT1100R Senkron Ayarı
Sayfa Önceki  1, 2, 3

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Profi
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Nis 04, 2008 3:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Navihawk demiş ki:
Arkadaşınız sizin gibi anlayan bir doktoru olduğu için şanslı sayılır,ama
genellikle bu tortular ve jelleşnme zaman içinde sübap yataklarında da
birikip can sıkıcı komp.kayıplarına ve takat düşmesine sebep olabiliyor.

Hazır bu kadar emek vermişken bence 3 depo da bir enjektör ve valf temizleyici katkılardan yakıtına katarak daha temiz bir püskürtme ve yanmanın devamını sağlayabilir.

Bu kadar emekten sonra en azından bunu yapması makianaya olan saygısını gössterecektir...

Komutanım aslında opererasyonun o kısımları da mevcut ancak biraz plansız cereyan ettiği için fotoğraflamak ve paylaşıma sunmak imkanı bulamadım.
Zaten sorun makinenin uzun süre yatmış olması ve yakıt deposunda tortular oluşmasından kaynaklanıyor, dolayısı ile aslında ilk yapmamız gereken işlem olan yakıt deposu temizliği işini biz en son yaptıkSmileSmileSmile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
devasa
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Nis 05, 2008 7:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tüm arkadaşlarımıza...1996 model bmw r 1100 rt motorumu,vakitsizlikten satıyorum,detaylar profi hocamda..şöyle söyliyelim son 2,5 senede 1000 km yol yapamadım..honda 400 lük maxi scooter ile takas olur..o da kapıda bir motorumuz olsun diye..inanın 30 senedir motora binerim kısmetse bir 30 senede binmek istiyorum ama motora acıyorum..onun yeri yollar...garaj değil...0532 409 01 99 yavuz...sevgiler...sadece 10000 ytl..(bu fiyatta site üyelerine...)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3
3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar