Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - tek silindirli f 650 gs de vibrasyon çokmu

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

tek silindirli f 650 gs de vibrasyon çokmu
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
muratsuar
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Mar 19, 2007 12:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

tittytwister gösterdiğin ilgiye çok teşekkür ederim Bu gün bahsettiğim makinayı gördüm makina her yerinden yah atıyor Durumunu gördüğümde gerçekten korktum. aslına gerçekten böyle bir makinaya bu paraya binemiyeceğimi kestirebiliyordum.fakat aklımdan gecen şu idi ; 3000YTL ye makinayı alıp 400-500ytl acil olan marş işini ve diğer ufak tefeklerini hallettikten sonra fasılalı olarak yani her ay elime para geçtikçe makinanın bana maliyetini 4000-4500ytl getirmekti.Çünkü 3000ytl ödedikten sonra 1 seferde 1000-1500ytl çıkartabilecek durumda değilim. dediğin gibi 5000-5500 ytlye şık makinalar olduğunu duyuyorum fakat ben tek seferde bu miktar bir parayı çıkartabilecek durumda değilim.Yani benim durum hem şöför koltuğu hem cam kenarı oalacak hemde 5 kuruş olacak durumu:) Yani bir kaşıntı aldı beni allah sonumu hayra çıkarsın kendimi öptürmeden bu krizi atlatabilirsem bir fıkaraya sadaka verecem . :)Bu konularda tavsiyelerinin bana çok yardımcı olacağını düşünüyorum ilgine tekrar teşekkürler. Sevgilerimle
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
hakanz
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Mar 21, 2007 1:05 am    Mesaj konusu: Re: tek silindirli f 650 gs de vibrasyon çokmu Alıntıyla Cevap Ver

alpabi demiş ki:
motorumu söliyince herkez yanlış seçim çok vibrasyon var transalp falan alcaktın dedi.Siz bu olaya katılıyormusunuz.Vibrasyon çok varmı kullan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Daha binmeden morelimi bozdular.

Herkese göre doğrular değişebilir ayrıca bizim millet her konuda fikir yürütmeye bayılır. Araba alırsın rengini beğenmezler, yol sorarsın bilmesede sallar sıkar yanlışta olsa tarif eder. Biri bir şey atar ortaya arkasından kendide inanır.

Bir defasında uçakta yanımdaki iki tip tartışıyordu biri 737 lerde kanat sallantısı sorunu varmış, diğeri onu giderdiler asıl airbusların iniş takımları sakat diyorlar dediğinde (bu 100 de 100 gerçek yaşanmıştır) yeterli dumura uğradım zaten. Düşünki millet motosikleti arabayı geçti uçakları bile eleştirmeye başladık. Pek yakın bir zamanda uzay mekiği konusundada yorumlara başlarız. Çok bilen milletizdir:)

O yüzden yukarıdada bir arkadaşın dediği gibi En iyi motor senin motorundur.
Güle güle, sağlıkla, kazasız belasız kullan. Hayırlı olsun

tittytwister demiş ki:
Klasik f650 sorunudur muhtemelen dişli sıyırmıştır bununda nedeni motor vitesteyken debriyaj ayarları bozuksa marş basmaktır

tittytwister

Ben genelde park hali yan sehpa viteste bırakırım motoru ve sıkı debriyajla viteste çalıştırırım. Anladığım kadarıyla bunu önermiyorsun? Üşengeç olan ben herdefasında boşa al çalıştır günlerimi başlıyor demek bu:)?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
6. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar