Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - xt 660r lamak istiyorum yardım...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

xt 660r lamak istiyorum yardım...
Sayfa Önceki  1, 2

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tenereahmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 30, 2006 2:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Size katılmıyorum zira bu motosiklet çıkmadan en az 3 yıl test edilerek dünya piyasalarına sürüldü.Avrupada satş rakamları süper.Bizde yıda satılan motosiklet avrupada ayda satılıyor.Şikayetler bilgisizlik ve kullanma bozukluğu.Biz henüz daha teknolojik makineleri kaldıracak bilgi ve tecrübeye ulaşamadık. Mr. Green
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
tenereahmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 30, 2006 2:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Değerli sürücüler bir arızayı tespit etmek için genele bakmak gerek.Birkaç kişinin bu tip sorunları bunları doğrulamaz.Bunun yanında hiçbir motosiklet mükemmel olamaz bu bir süreçtir.Yenilikler hep devam edecektir,herşey ileri gider asla geri gitmez. Mr. Green
Engin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cmt Arl 23, 2006 1:29 pm    Mesaj konusu: Re: xt 660r lamak istiyorum yardım... Alıntıyla Cevap Ver

WeaponX demiş ki:
tanermavi demiş ki:
ani gaz açmalarda stop etme durumu
bu normal bir şey değil mi? yani motoru boğma manasında söylüyorum.

Şase numarası XT660R: DM015-007858, XT660X: DM014-006257 kadar olan modellerde bu sorun vardı. Bu modeller 2004 yılı üretimidir. ECU değişimi ile sorun çözüldü. Benim motor 2005 model ve şu ana kadar 20bin km yaptım bir kez bile bu şekilde stop etmedi. Rolling Eyes
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Oca 08, 2007 2:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:

Kaan ,bu makinayı daha önce kullanmıştı.Enjeksiyon sistemi hakkında memnuniyetsizlik var.Kaan bu konuda master yapmıştır,diyebilirim.

Mehmet abi ,
Bu konuda master yapmış sayılmayız ancak motoru kullanırken yaşadığım sorunların Beceriksizlik , Korku ile uzaktan yakından alakası olmadığını söyleyebilirim.

Motorun ani stop etmesindeki sıkıntı le ilgili olarak www.xt660.com dan aldığım bazı bilgiler ile hareket ederek bu sorunu ortadan kaldırdım. Şu an motorun 3. sahibi arkadaşımız ateşleme sorunu ve devamlı bujii kesmesi nedeni ile motoru servise bırakmış durumda.
Çok fazla bişe söylemeye gerek yok , bu işler birazda şans işi.

Saygılarımla

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
f--a
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Oca 10, 2007 12:45 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benim 2006 model xt660x im var..6000km deyim..ani gaz açmalarda stop ediyor..doğru..ancak bunu bazı ayarlarla yok ediyorlamış..benim için çok sorun olmadığından pek oynamadım..

geri kalanında motordan çok memnunum...belki bu yaz sorunu halledicek ayarlamaları yaparım
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar