Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Kocaeli'nde servis yada usta

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Kocaeli'nde servis yada usta

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
stone
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts May 08, 2006 9:56 am    Mesaj konusu: Kocaeli'nde servis yada usta Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili Gürkan Şenol,

Sende de F650 var. bakımlarını nereye yaptırıyorsun? Bana buradan İstinye Borusan'a gitmek zor geliyor.
Hafta sonu F650GS kullanan trafik polislerine sordum. E5 üzerindeki Reel marketin karşısında,
yan yolda bir motorsiklet tamircisi olduğunu, Kocaelindeki diğer BMW kullanan polislerinde
motorlarını buraya götürdüklerini söyledi. Ustası BMW den anlıyormuş.
Senin bu konuda bilgin varmı? yada sen neyapıyorsun.
Ayrıca birde arka teker değiştireceğim. sen hiç değiştirdinmi. Bridgestone 130/80R17M/C 65H trail wing Kocaelinde bulabilirmiyim.
Yardım edersen sevinirim. yada konu hakkında bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarını beklerim.
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Gurkan_SENOL41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts May 08, 2006 11:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

stone sanayide bir ustam vardı ama yolumu ayırdım.ufak tefek bakımlarda biraz birikimim var şimdilik bir usta lazım olmadı.söylediğin ustayı bende duydum.benim gittiğim ustada aynısını söyledi polislerin motorlarını o da yapıyorum dedi hatta benim sipariş ettiğim balatayı onlardan birine takmışbenide sinir eden ilk hareketi oldu.diski bozmama raman kalmıştı.önerebileceğim bir usta yok.
şimdi hiç bir ustaya güvenim kalmadı.ilk motorun haşadını çıkartabilirim ama motor hakkında birikimim kar kalır.ben lastikleri değiştirdim conti tck 80 taktım.of road takacaksan mümkün olduğu kadar yumuşak olmasına kanaatim var.
http://www.eris.com.tr/mar.html
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Gurkan_SENOL41
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts May 08, 2006 11:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kandıra ya geliver müsait bir zamanında ben ticaret ile uğraştığım için vaktim olmuyor.tekeri felan test edersin.birikimlerimizi birbirimize aktarırız.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
stone
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts May 08, 2006 1:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gürkan, teşekkürler.
Her BMW kullanıcısının ortak problemini yaşıyorum. Servis ve yedek parça.
Hondacılar bu konuda çok şanslı.
Bridgestone Türkiye internet sitesinden bakıyorum. 130/80 trail wing lastik yok. ama motorun üzerinde var.
Herhalde Türkiye'ye getirmiyorlar. dediğin gibi conti tck 80 aynı ebatlarda var.
Fakat daha ben önü değiştirmeyi düşünmüyorum. önde problem yok. arka ise bal kabağı kıvamında.
Ön bridgestone, arka continental, ne bileyim. altı kaval üstü şişhane durmasın.
Continental sitesinde 2005 tarihinden itibaren BMW nin orjinal tedarikçisi olduğunu duyuruyor. Benim motor 2004 model.
Bir şekilde anlayan birine görünmekte fayda var. bahar bakımı yaptıracağım. Yağ, zincir, lastik. anlayacağın bu kampanya beni aşıyor.
Hem ne demişler "eşşeğin bilmediği ot karın ağrıtırmış" ben şu reel'in karşısındaki ustayı deniyeceğim.
Yardımların için teşekkürler. lastikten sonra Kandır'ya çıkarım.
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Bakım/Onarım/Servis Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar