Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 2004 640adv hakkinda bilgi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

2004 640adv hakkinda bilgi

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> KTM Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
kingOfTheExtrem
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Oca 07, 2008 3:09 pm    Mesaj konusu: 2004 640adv hakkinda bilgi Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba arkadaslar uzun suredir aranizda takilamiyorum sebebi ise ukraynada okumamdir. Burda kendime yeni motosiklet almak istiyorum. Sizinde hatirlayacaginiz gibi motocrosscuyum ve 2motor arasinda aslinda 3motor arasinda kaldim Birisi KTM990adv birisiKTM640adv digeri ise Husqvarna CR125. Neden bu kadar farkli motorlar diyeceksiniz. Cunku 2tane birbirinden cok farkli istegim var birisi motocrossa araliksiz devam etmek digeri ise yaz sezonunda motorumla tr ye gelmek. 3motoruda buldum ktmler 640olan 4100 990olan 4700usd. Husq ise 2350usd Ktm640i tercih edersem bolbol arazi yapmayi planliyorum ancak atlayislarda nasil bir motordur bilemiyorum bu konuda sizin gibi 640i kullanmis olan arkadaslarimdan yardim almak bana en mantiklisi gozuktu yaklasik 1ay sonra TRye gelip buraya tekrar donmus olucam. Gelir gelmez almayi dusunuyorum. KTM640 in arazi konusunda genel karakteristigini benimle paylasirsaniz sevinirim. Ukraynadan sevgiler. Simdiden tesekkurler...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
aythakan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Oca 07, 2008 3:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TR deki grenaj parasına orada motoru alıyon neredeyse. Hiç düşünme al üçünüde Mr. Green
vetmemo
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Oca 07, 2008 6:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İsminden de anlaşılacağı gibi. ADV yani nedir?Yol motoru demektir.KTM in 640 ADV.sini yol motoru olarak kullanırsın,seyahat yaparsın.Arazide yaparsın.Örnek,
Dakar videolarını izlersen ne tarz kullanıma daha uygun olacağı bellidir.Geniş alanları seven bir turu vardır.Yani açık alanlarda gazlamak güzeldir onunla.Atlamak zıplamak için biraz ağırdır.Special makinalara benzemez.Uzun yolda,uzun süre 120 km nin üstünde gitmeyi pek sevmez.Çabuk sinirlenir ve yağını
atmaya başlar.Değişken hızlarda kullanılmayı sever.Yüksektir,kısa boylulara pek gelmez.Eğer grenajları değiştirirsen hardenduro olarak küçük deposu ile birlikte
sert arazilerde daha rahat kullanırsın.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
kingOfTheExtrem
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 08, 2008 4:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Oncelikle cevaplariniz icin tesekkur ederim. Ailemle konustum yarin husqvarnayi almaya gidiyorum 2.plan olarakta mayisa dogru bulabilirsem 990adv almayi dusunuyorum.

Kievde KPIde ucak muhendisligi okuyorum tabi bu sene hazirlik sinifindayim. Rusca matematik fizik kimya ve ulkeler cografyasi dersleri goruyorum sadece. Ruscam epey oldu tabi daha cok gelisecek ama yalniz basima heryerde kendimi idare edicek kadar ruscam var. Motorumla parkura girdigim gun fotograflarini elinize ulastiracagim. Motor fiyatlari sizinde dediginiz gibi inanilmaz ancak kis oldugundan motosiklet gormek cok zor. Gordugum motosikletler arasinda ise en dusugu gsx600r di Very Happy
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> KTM Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar