Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - RİZEDE BİR PAZAR GEZİSİ

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

RİZEDE BİR PAZAR GEZİSİ
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
keops
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Şub 26, 2009 12:36 pm    Mesaj konusu: RİZEDE BİR PAZAR GEZİSİ Alıntıyla Cevap Ver

AKSAM SOZLESILDIGI GIBI SABAH HERKEZ HAZIR BIRKISI HARIC KUCUK BIR YANLIS ANLASİLMA SONUCU USATAMIZ GELMEZ(SEFİK TOPUK) KOTU BIR BEKLEYISIN ARDINDAN USTA GOZUKUR

HAZIRLIKLARA BASLANIR YOLA CIKILMAK UZEREDEIR... AMAC SIRF HEYECAN ICIN BOZUK BIR YOLDUZERGAHIYLA CAGIRAN KAYA ZIRVESI.

KOTU SARTLI YOLUMUZA ULASTIK

YİLMAK YOK YOLA DEVAM (BU SOZ SANKI BIR YERLERDEN TANIDIKMI NE?)

BIRAZDAHA İLERLEDİKTEN SONRA BAZI ARKADASLAR CAREYİ GERİ DONMEKTE BULDU (UTAN MAHMUT ABI UTAN 660'AYİP ETTİN)

BEN KAFAYA KOYMUSTUM BU YOLU ASMALIYDIK,KURUMUS DERE YATAGINDAN YOLA DEVAM EDERKEN DOSTUM MUHAMMER BURDAN GIDEMEYİZ EROL GERİ DONELİM DEDİ (BİR AN DUSUNDUM HAKLİMİ ACABA)

BIZ BU YOLUN SONUNU BULANA KADAR DEVAM DEDİM (SAOLSUN ALAATTİNDE AYNI FIKIRDEYDI) VE YOLA DUSEN HEYLANI ACMAYA BASLADIK

VE YOLA DEVAM BU ARADA, USATA INATLA GELMEYE DEVAM EDIYOR ADETA BMW F 650 SINI KANITLAMA CABASINDA (KUCUK BIR NOT BIZIM USTAMIZIN GOZUNDE BMW DEN BASKA MOTOR PARA ETMEZ,BIR BOSLUK ANINDA YAPILMIS DIGER MOTORLAR)

BAZAN ALAATTİN ARKADAN KOSARAK BAZANDA MOTORUN ARKASINDA YOLA DEVAM

BU ADAMA DIKATLI BAKALIM BIZIM BURDA NAMI GAZ KESMEZ RECEP BU YASTA BOYLE MOTOR KULANMAK AKIL ISI DEGIL ADAMIN DAGLARDA AYAK BASMADIGI KAYA YOK MUTHISBIR KULANICI (HOCAM SAYGI SEVGI VE HURMETLERIMLE )

YAVAS YAVAS YOLUN SONUNA DOGRU DEVAM

YOLUN SONUNA GELDIGIMIZDE BAZI ARKADASLARIMIZ HIZINI ALAMADI VE MOTORU BRAKIP TIRMANMAYA İNSAN GUCUYLE DEVAM ETMEYE BASLADI (BUYUK CABALAR SONUCU IKNA ETMEYİ BASARDIK) ALAATTİN HIRS ETME OKADAR KAR KALKINCA GELIRIZ YINE

VE YOLA DUSEN SON HEYELANI ASAMADIK BIR KAC HATIRA RESMIYLE DONUSE GECTIK TABİ BİRAZ DİNLENDİKTEN SONRA

SONRASINDA YEMEK ICN MOLA (MENUDE ALABALIK TAVA)

VE BİR PAZARIMIZ GUZELBIR GEZIYLE BOYLE GECTI SU SON RESME DIKATTTTT

KORKMA AMCASİ (YZ 400 F) KUYRUGUNU SIKISTIRMA BISEY YAPMAZ O ,ABİ ABİ SmileSmile

[/img]
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Şub 26, 2009 1:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

gezi güzel resimler güzel . ama şefik ustaya fazla takılma bmv cileri kızdurma . ben sizleri imrenerek izliyorum . bende motor yok biliyorsun ama az kaldı martta aranızdayım.
sende ya en sonu ya en başı motor bineceksin racing den indun enduro aldıramadık sana kıros aldın gene birçok yerde ayrışacağız . yürekler bir olsun
bu topiklerinin devamını kazasız belasız gezilerini bekliyoruz .zaten yakında hep beraber inşallah .
slm ve saygılar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
keops
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Şub 26, 2009 1:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ustaya takılmadan olmaz erken kızan bırıde olsa. bızım rıze motor kulanıcıları arasında sukurlerolsun kı kırgınlık olmuyor pek,sirf senin tutugun alabalıkları ve yaptıgın muthıs yemekleri yebılmek o ortamda olabılmek ıcın aldık bu krosu,ılerde tabıkı enduro, bır an once motorunla aramizda olman dılegıyle bızı ac bırakma abi:)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
motoav53
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Şub 26, 2009 2:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

keops erol güzel resımler, benım 1100gs Wink yakışırdı o manzaralara ama gelemedım haftaya gıderız nasıpse ışığımız sonmesın Cool
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
askon
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Şub 26, 2009 2:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

slm
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
1. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar