Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - fotolu kısa tatil raporum..

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

fotolu kısa tatil raporum..
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
enduroist
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Ağu 29, 2005 12:37 pm    Mesaj konusu: fotolu kısa tatil raporum.. Alıntıyla Cevap Ver

selamlar arkadaşlar..
Eşimin bir haftalık iznini kapıdağ yarımadası..bandırma..erdek..narlı..
turanköyü..marmaraadası..avşa adası..vs içerisinde değerlendirdik..
çarşamba sabahı gri beygiri hazırlarken hanıma bir poz alıyım dedim..benle beraber 2.ci uzun metrajlı gezisi..

sabah 08:30 feribotu..italyan çift..bergama ya geçiceklermiş..onlarda transalpçi..benim transalpi görünce çok hoşuna gitti..helede kornaya bayıldı..

kapıdağyarımadası enfes bir rota çiziyor insana ..en yakın en keyifli yerlerden biri..

turanköye gitmek için önce dağa çıkış gerçekleştiriyorsunuz..yolun tamamı virajlı..sonra inişe geçip turanköye varıyorsunuz..

çıktığım bazı noktalardan enstantaneler..1..

.................................................................2..

yol üzerinde köye yaklaştıkça yerli halkın kendi yetiştirdiği doğal ürünlerden satın almak mümkün..çay hazırsa bir bardak içebilirsinizde..birde resim çekmeyi ihmal etmeyin..gerçi zor ikna ettim ama...teşekkür ederim teyzecim herşey için..

arkamda görünen yer turanköy ün sahil kısmında en uçta yeralan güzel restorantların olduğu bölüm..

çok güzel bir koy ve alabildiğine kumsal..güneş..tertemiz bir deniz..

restorantları uzaktan birkez daha alıyım dedim..rakı-balık-et çeşitleri..bira..patates..mangal..wc..vs..herşey elinizin altında..hemde kıyıya sıfır..

hanımı ekmiştim..baya bir artçı aradım ..kısmete bu çıktı..sağlık olsun..biraz keyfi kaçtı gerçi ama..hayatında onunda güzel bir anısı olmuştur torunlarına anlatacak..

dönüşte gri beygiri dinlendirirken..

eh hep kaçıp kaçıp alıp başımızı gidecek değiliz..yenge stratusa da marmara ve avşa adası turu sözü verdik..feribottayız..

daha önce bora ve sevgili eşi elif ,ben ve eşim tülay ocaklarda hani size resmini bozcaada öncesi geçmiştik..rakı-balık-çalgı-çengi--pozisyonlarını..işte onları gemiyede aldım yanıma..çalgısız yaşayamaz ağırabiler hesabı..rakı yoktu birayla idare ettim..
vur patlasın çal oynasın ..teşekkürler bora ve elif..

indim dereye taş bulamadım..!!!

eşimle afilli bir poz verdik...

ve avşa hatırası...

istanbula dönüşte rastladığımız arkadaşlar..2001 transalp gri..ve benim beygirle aynı kilometrede..he aklımdayken transalp bayan arkadaşın ..kullanıcısıda kendisi..sanıyorum ismi papatyaydı.!!

eee tatilde gene kesenin ağzını bol bırakmışız..istanbula dönünce cep delik cepken delik..yine gri beygiri takasa verdik..kaldık bu alete..neyse sağlık olsun..

sevgiyle ve muhabbetle kalın...dostluklarınızın önüne engel koymayın..kalın sağlıcakla.

R 1200 GS ADeVe
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
TA6B
Yamaha Grubu
Yamaha Grubu

MesajTarih: Pts Ağu 29, 2005 12:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

STRATUS, bu ne muhabbet bu ne gezi hocam eline koluna motoruna sağlık
Başlıkta kısa tatil raporum demişsin ama dolu dolu yaşamışsınız Wink
Erdek'i çok merak ediyorum. En son gittiğim seneyi bile hatırlamıyorum ama velettik yaw. Şimdi ne kadar gelişmiş ve değişmiştir kimbilir. Sayende bir kez daha oraları görmüş olduk sağolasın Smile
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Skype Adresi MSN Messenger
Kaan
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Ağu 29, 2005 1:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Stratus, Helal olsun sana valla güzel gezmişsiniz. Wink

950 Adventure
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
enduroist
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Ağu 29, 2005 1:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

teşekkür ederim arkadaşlar...
evet erdek baya değişiklere uğramış gelişmiş..kapıdağ yarımadası gerçekten hem yakın hemde yolları ve doğası ile kamp yapmaya çok müsait yerler..
çoğu yer bakir...enfes güzellikler sunuyor bizlere..
darısı sizin başınıza dostlar..
buralara gezi kamp düzenlemek isterseniz elimden geleni yapmaya çalışırım..
sevgiyle ve muhabbetle kalın....

R 1200 GS ADeVe
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
vetmemo
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts Ağu 29, 2005 1:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Güzel bir gezi olmuş.Anlatımın ve resimler için teşekkürler. Very Happy Hocam merak ettim de,memlekette bayağı transalp beygirinden varmış,hatta yurtdışından bile geliyorlar baksana. Mr. Green Harika..tek kelimeyle.....

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar