Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Lütfen Yardımmmmmm F 650 GS Mİ? PEGASO MU?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Lütfen Yardımmmmmm F 650 GS Mİ? PEGASO MU?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
K-pax
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 27, 2007 11:44 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sevgili metoz 1 yıl kadar scoter kullandıktan sonra 125cclik bir motor aldım ve çok pişman oldum sebebi ise maddi olarak zarar ediyosdun satarken eger yok ben aldıgım fiyata satayım diye beklersen buseferde istedigin tipde bi motor düştügünde alamıyosun malesef(tabi maddi gücünü bilmedne konuşuyorum)3 aydır bi araştırma içerisindeydim ve dün bir transalp aldım f650vs motorlara binip denemedim fakat transalp gerçekten çok rahat çok uuzn yol yapmadım ama kullanım olarak cidid anlamda hem performanslı hemde konforlu.diyecegim şudurki eger bisiklete çok iyi biniyorsan.Uzun süreli araba kullanıcısı isen min 7-8 yıl ozaman 650 bir motorla başlaman bence sorun olmuyacaktır.dün 125cclik bir motorla başlamanın (kendi adıma konuşuyorum) nekadar gereksiz bişey oldugunu anladım.çünki dün T.A ya bindim ve gititm Smile(tabi bunun yanına kişisel sürüş kabiliyetinide eklemekte fayda var-uzun yol yapmadım ve stabilize yold akullanmadım çokda acelem yok zamanla olur. ama anlatmak istedigim olmaz diye bişey yok) bu fikrim için ustalarımdan özürdiliyorum ama benim gördügüm buydu
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
okantezer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 27, 2007 3:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ferco 2008 şubatta Aprilia nın tüm haklarını alıyor, dolayısıyla şu anda pek bir şey deklare etmiyorlar. Gönderdiğin link ve benzeri yazıları defalarca olkudum Capo almadan önce. Diğer markalarda benzer 100lerce de hikaye dinledim. Fabrikasyon hatalar her kul yapımı makina da olabilir, bu hikayede kabus MOTOMAX tır, Aprilia Caponord değil. Yoksa capo kullanıcılarının hiç biri canlarına susamadılar heralde:)
Her neyse, yine pegy hep pegy. Smile 650cc ye geçiş yaparsan alacağım yine pegy dir.
Metoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 27, 2007 8:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:

eger bisiklete çok iyi biniyorsan.Uzun süreli araba kullanıcısı isen min 7-8 yıl ozaman 650 bir motorla başlaman bence sorun olmuyacaktır.

sagol arkadas bu benı rahatlattı.ama ustalar tabıkı bunu dogru bulmayacaktır Very Happy
Metoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ekm 27, 2007 10:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:

Şu anda R 1200 GS im var. Müthiş dengeli bir makine, ancak yeni başlayanlar için tavsiye etmem !

SKY dostum 1200 gs sanırım bu ıste son nokta,benım hayalım bu ama bana cooooooooook fazla sanırım 5 yıl sonra olabılır ,sana kazasız belasız ve keyıflı surusler dılerım...
magirtas
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Ekm 31, 2007 12:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bütçeniz uygunsa elbette BMW, 650...
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
6. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar