Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Hosgeldiniz

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Hosgeldiniz
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
tpasvanoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Sal Arl 28, 2004 1:45 am    Mesaj konusu: xl 200 Alıntıyla Cevap Ver

motor ile ilgili bilgi için sağol sattığım motor klr-650 idi yerine dl 650 suzuki aldım ama gözüm toprak çamurda. klr biraz ağır kalıyordu 168 kg benzinsiz..benim merak ettiğim çamurda performansı nasıl..toprak yolda nasıl ben alırsam karoo lastik çamur için hemen takıcam. beygir düşük ama 123 kg ve sele yüksekliği 82 cm diyor katalog doğru ise..
sevgiler
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
duysam
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Arl 28, 2004 11:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benımde honda pasıfıc coast 800 um var...........
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Arl 28, 2004 9:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

duysam oncelkle hosgeldin,
valla korktum seni kaybedecegiz diye allahtan dogru yolu bulmussun. Very Happy
Gerci sen do€ru yolu bulal› cok olmus ama neyse tekrar seni aram›zda tek parca gordukya sukur. Twisted Evil

Sevgili tpasvanoglu,
Katalogta bakt›g›n bilgeler kesinlikle dogru cok hafif olmas› seni arazide cok rahatlatacakt›r.
82 cm sele yuksekligide ustune oturunca tahmin ediyorumki olcmedim ama 73-75 cm oluyordur.
Lastik performans›da ben 1 kar›s karda denedim ama perisan oldum.
Ac›kcas› Tkc 80 en uygun dislere sahip gibi gozukuyor fakat bu senin tercihin.

S›ra geldi benim sorular›ma hadi bakal›mmmm Very Happy Twisted Evil
Hocam suzuki'nin aslan gibi modeli var alt›nda ne diye kucuk bir modele yoneliyorsun onu pek anlayamad›m simdi.
Benim bildigim kadar›yla o motor kat›r gibidir.Her sekilde istediklerini sana fazlasiyla verecektir.

Ama yinede dusunursen bence fena bir motor diil al›n›r ve arazi sartlarinda lastik de€isimini yaparsan aslanlar gibi hard enduronu yaparsin.
Saygilar
Başa dön
tpasvanoglu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Arl 29, 2004 12:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba...hocam bana sorduğun sorunun cevabını bana olan cevabında var biraz karışık oldu yani hard enduro yapmak istiyorum yani motoru alayım bi kere motoru düşürme zevkine erişmek istiyorum düşüncede üzülmiyeyim en son sahibide ben olayım diyorum..
suzukiye gelince gerçekten müthiş motor motora bindiğini anlıyorsun hele 6000 devirden sonra motorun sesi değişiyor ve seni tahrik ediyor bozuk yollarada giriyorum ama gönlümdekilerini yapamadığım için stres yapıyor.bi motorumu çok sevdiğim için fazlaca örselemek istemiyorum..ama yinde tkc 80 alıcam ama ıstanbulda bulamadım bursada varmı...xl 200 senin ilk motorunmu ilk motorsa büyüklük olarak ideal bende ilk motorumu yamaha xt 350 almıştım.. 92 yılında o olarak oda müthiş bir motor sıfırı çıksa bugün düşünmeden alırım keratayı ikinci el baktım bulamadım...bursaya gelirsem seni ziyaret etmek isterim birde cem ersoyu onunda africası vardı klr mi ondan almıştım...konu konuyu açtı uzattım..Yeni yılını kutlar kazasız ,sağlıklı huzurlu ve bol gezili bir yıl olmasını dilerm.
sevgiler
Tayfun Pasvanoğlu
Başa dön
xl200
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Arl 30, 2004 7:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Hocam sen camura yatacak ol ilk bende cok korktum motor cizzilir falan diye adi uzerinde motor iste yaaa.. Very Happy
Egerki Bursaya gelirde zaten yanima ugramassaniz (ki) butun arkadaslar icin gecerlidir,
1.Ben icime atarim sonra gorusuruz
2.Nam›m› kullanirim
3.Adami deli etmeyin valla ilk arazide camura yatmak iztiyosunuz ya yardim eder bir tekmede ben atarim on gore.

Herkeze sevgiler saka yaptigimi bilin arkadaslar ama valla yolunuz duserse beklerim.

Mutlu,huzurlu,sagliklii,y›llar dilerim herkeze. Idea
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
4. sayfa (Toplam 10 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar