Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Yamaha Super Tenere 1200cc > Born from the desert.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Yamaha Super Tenere 1200cc > Born from the desert.
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mkelleci
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Şub 26, 2010 12:31 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu gün fuarda vardı,
biraz hayal kırıklığı, hele telaffuz edilen fiyatlara.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
vetmemo
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cum Şub 26, 2010 11:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kardeşi de kendisi de çok pahalı,çokk.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
BELO
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Şub 28, 2010 1:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Okadar yaygara koparıldı onde 19 jant radyatörler yanda ve gs tarzı bir turing motor çıkmış benim gibi 100kg ve ustu tatlı su motorcuları ideal olmuş çaftlı aktarım bence dogru olmuş iki siilindir 1200cc makinada veriml olacagı kesin gibi ben yan çantalar neden o kadar şekilsiz onda ayrıca takıdım yamaha fiytatta nedense milet keriz goruyor bu sene çok satacagı kesin ama africa 1200 gibi bir motor çıkarsa ve fiyatı bundanda ucuz olursa ki honda ucuz satacagı kesin gibi o zaman sadece 2010 ve 2011 model i ikici el ilanlarında yaygın olar bir motor olur kalır
benim asıl hayl kırıklıgım ise kardeşi gibi asi ve çevik olamıyacagıdır
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Şub 28, 2010 5:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dün fuarda gittim oturdum, biraz kurcaladım. Niyeyse hiç etkilemedi beni. Malzeme kalitesi de vasat gibi geldi (ki aslında Yamaha'ları severim).
iceboyTR
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Mar 08, 2010 12:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bence Çok sağlam bir rakip geldi KTM 990, BMW GS 1200, Suzuki Vstrom 1000, Honda Varadero, Aprilia Capanord segmentine. Tabi istemeyen rakip olarak görmeyebilir Smile Ama üstünde barındırdığı özellikler ile birçok hayran kitlesi oluşacağı kesin.

BMW'cilerden fanatik olmayanlar bile yeni tenereyi bir seçenek olarak göreceklerdir diye düşünüyorum ki zaten BMW'den haz etmeyen kesimde pek az değil, Süper Tenereyi düşünecek. Fanatik BMW'ciler zaten ne olursa olsun motorlarından başka bir tercih düşünmezler. Dolayısıyla da yeni Süper Tenere'de onlar için bir önem teşkil etmeyecek.
KTM'ciler arasında ise toprakta kullanım rahatlığından bir miktar ödün vermeyi tercih edenlerin bir seçeneği olacaktır diye düşünüyorum.

Bunun dışındaki büyük enduro-touring severler için kesinlikle gönüllerinde taht kuracak bir makine olabilir. Diğer büyük endurocularda çaktırmadan kıskanacak biraz sanki Very Happy

Hele bir yollarda görelim kendisini. Er meydanı yollarda nesi var nesi yok anlaşılır bir seneye kalmaz.

En son iceboyTR tarafından Prş Mar 11, 2010 5:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
6. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar