Oğuzhan Koç'un motor sevgisi
Tarih: 26.03.2017 Saat: 20:06
Konu: HaberlerOğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin, havaların ısınmasıyla birlikte motosiklet sezonunu açtı. Çift önceki gün Ulus’ta görüntülendi. Koç ve Tanrısevsin, minik köpekleri Alf’i de yanlarına almıştı. Alf’i kucağında taşıyan Tanrısevsin, habercileri görünce gülmeye başladı. Bu arada Koç’un kask takmadığı görüldü. Sempatik şarkıcı Oğuzhan Koç ve sevgilisi Yağmur Tanrısever havaların ısınmasını fırsat bilerek motor gezisine çıktılar. Ulus’ta görüntülenen çiftin, motosiklet sevgisi gözlerden kaçmadı.


Geçtiğimiz gün Oğuzhan Koç ve sevgilisi Yağmur Tanrısevsin, küçük köpekleri Alf’i de yanlarına alarak güzel havanın güzelliğinin tadını çıkardılar. Alf’i kucağından indirmeyen Yağmur Tanrısevsin, kameraları karşısında görünce gülerek selamladı. Kameraların gözünden kaçmayan diğer bir nokta ise Oğuzhan Koç’un kask takmadığı görüldü.

''PARAM YOK ALAMAM''

Geçtiğimiz akşam Oğuzhan Koç ile sevgilisi Yağmur Tanrısevsin Arnavutköy’de bir balıkçı çıkışında objektiflere yakalandı. Birlikte akşam yemeği yiyen çift yemek çıkışında mekanın önünde objektifler tarafından görüntülendi. Ünlü çift mekan çıkışında çiçekçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Oğuzhan Koç’un kendisine çiçek satmaya çalışan gence “Param yok, vallahi alamam” demesi renkli anların yaşanmasına neden oldu. Magazin dünyasında da tebessümle karşılanan bu olay tebessüm ettirdi.

Bu haberin geldiği yer: Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp
http://www.endurocu.com

Bu haber için adres:
http://www.endurocu.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1195