2016 Motosiklet Fuarı 25-28 Şubat tarihlerinde yapılacak
Tarih: 11.02.2016 Saat: 23:36
Konu: Haberler


2016 yılı motosiklet ve bisiklet sezonun açılışı, MOTED, MOTODER ve BİSED' in desteğiyle düzenlenen Eurasia Moto Bike Expo Fuarı'nda gerçekleşecek. Motosiklet, bisiklet kulüplerinin ve derneklerinin de katkıda bulunduğu fuar, 25-28 Şubat 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerine kapılarını açacak. Fuarda motosiklet ve bisikletlerin yanı sıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar ve katkı maddeleri dahil, pek çok aksesuar ve ekipmanları sergilenecek. Türkiye'nin Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Eurasia Moto Bike Expo, özel gösterileri ve özel çekilişleri ile yine fuara renk katacak.

MOTOSİKLET FUARI ALMANLARIN OLDU

MESSE Frankfurt İstanbul Ltd. Şti, Eurasia Moto Bike Expo’yu satın aldığını duyurdu.

Messe Frankfurt Yönetim Kurul Üyesi Detlef Braun, “Jeostratejik olarak Türkiye bizim grubumuz için önemli pazarlardan biri. Ülke dünyanın en büyük ekonomilerinden biri sayılıyor ve demografik olarak daha fazla büyüme için ideal konumda” dedi.

DESTEK OLACAĞIZ

Messe Frankfurt İstanbul Genel Müdürü Tayfun Yardım da, “Türk firmalarına, iş ortaklarımıza Türkiye ve çevre bölgelerle iş ilişkilerini geliştirmeleri için olanak sağlamak istiyoruz” dedi. En son 112 binden fazla profesyonel ziyaretçi ağırlayan fuarda, 20 bin metrekare alanda 215 katılımcı yer aldı. Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED), Bisiklet Endüstrisi Derneği (BISED), Motosiklet Sanayicileri Derneği (MOTODER) gibi sektörün önde gelen derneklerince desteklenen Eurasia Moto Bike Expo, 25-28 Şubat 2016’da İstanbul Fuar Merkezi’nde sekizinci defa düzenlenecek.

FUARDAN KARELERFUAR ALANINA ULAŞIM

Ulaşım detayları için resmi tıklayınız.Bu haberin geldiği yer: Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp
http://www.endurocu.com

Bu haber için adres:
http://www.endurocu.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1188