TMP, tüm motosikletçileri “Yardım”a çağırıyor
Tarih: 15.02.2014 Saat: 21:20
Konu: EndurocuTürkiye Motosiklet Platformu çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Eurasia Moto Bike Expo 2014′te, mutlaka TMP stantını ziyaret edin. Fuar 27 Şubat 2014 – 2 Mart 2014 tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi’nde. Türkiye Motosiklet Platformu bugüne kadar yapılmayanı yaparak camiada bir ilke daha imza atıyor. Tüm motosiklet kullanıcılarının sorunlarına odaklanan TMP, herkesin yeterli donanımla motosiklet sürmesini hedefliyor ve “KULLANMIYORSAN PAYLAŞ” kampanyasını başlatıyor.

27 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kampanya ile ilgili olarak TMP Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Fatih Özsoy şu açıklamaları yaptı:

“Bir çok motosiklet sürücüsünün yeterli donanımı olmadığı bir gerçek. Ekonomik nedenlerden ya da motosiklete ayırdığı bütçe içine bu ekipmanların maliyetini dahil etmediğinden motosiklet tutkunlarının bu tür eksikleri var. Biz TMP olarak öncelikle motosikletçinin güvenliğini sağlamaya yönelik hayat kurtarıcı işler yapmayı görev edindik. Herkesin evinde kullanmadığı bir kask, bir mont, bot ya da ekipman vardır. Bunlar bizim için değersiz olsalar da birileri için ihtiyaç olabilir. Sizin bağışlayacağınız bir kask bir başka motosiklet tutkununun hayatını kurtarabilir, yaralanmasını, sakatlanmasını engelleyebilir. Dolaplarımızda kullanmadığımız, işe yarar durumdaki malzemelerimize bir göz atalım; birbirimize destek olalım. Verilecek malzemeleri seçerken size verildiğini düşünün, lütfen sadece uygun olan malzemeleri bağışlayın.”

Fuarın başlangıcıyla birlikte TMP stantında yardımlar toplanmaya başlanacak ve son gün (2 Mart) saat 14′den itibaren ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlanacaktır.

----------------------------------------------
TÜRKİYE MOTOSİKLET PLATFORMU
Kerem ULUSOY - Basın Danışmanı
0544 308 89 39 - kerem@tmp.gen.tr
keremulusoy - keremulusoy


Bu haberin geldiği yer: Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp
http://www.endurocu.com

Bu haber için adres:
http://www.endurocu.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1127