6. Kuşadası Motosiklet Festivali başladı
Tarih: 16.06.2012 Saat: 13:26
Konu: Gezi/Kamp


Bu yıl 14-17 Temmuz 2012 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 6. Kuşadası Motosiklet Festivali başladı. Kuşadası Motosiklet Kulübü ve Kuşadası Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen ve 17 Temmuz tarihine kadar sürecek festivalde Pinhani gurubu ücretsiz konser verecek. 2007 yılından beri düzenlenen ve geleneksel hale gelen festivale Türkiye’nin dört bir yanından motosiklet tutkunları katılıyor. Kuştur mevkiindeki Mocamp tesislerinde gerçekleştirilen festivalin ilk gününde DJ partisi gerçekleştirildi, ardından da Hakan ve Antea grubu konser verdi.

4 Gün sürecek festival boyunca ayrıca Acil Durum, Retro ve Günhan Özaksoy sahne alacak. 16 Haziran Cumartesi günü ise ünlü Pinhani grubu Mocamp’ta Saat: 22.00’de ücretsiz konser verecek.

Kuşadası Motosiklet Kulübü Başkanı İsmail Aktaş, 2007 yılından beri gerçekleştirilen festivalin önemli bir konuma geldiğini belirterek, “Şu anda Türkiye’nin dört bir yanında gelen motosiklet tutkunlarını ağırlıyoruz. Kuşadası Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz festivale verdiği destekten dolayı Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün’e teşekkür ediyoruz“ dedi.Kaynak: MotoSpor

Bu haberin geldiği yer: Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp
http://www.endurocu.com

Bu haber için adres:
http://www.endurocu.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1024