Hakan Derin'in acısı bütün kalpleri birleştirdi
Tarih: 28.05.2012 Saat: 23:44
Konu: Aramızdan Ayrılanlar


Kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Hakan Derin için İstanbul Park pistinin start çizgisinde anma töreni düzenlendi. Türkiye Pist Şampiyonası ikinci ayak yarışının sıralama antrenmanları sırasında kalp krizi geçirdikten sonra hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybeden Hakan Derin için İstanbul Park'ta 1000 CC A sınıfı yarışı öncesi anma töreni düzenlendi. Bütün yarışçıların katıldığı anma töreninde sporcular, ellerindeki çiçekleri Hakan Derin'in anısına Türk bayrağıyla kaplı motosiklete bıraktı.

Daha sonra bütün yarışçılar acı bir sessizlik içinde saygı duruşunda bulundu. Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar, Hakan Derin için Allah'tan rahmet, geride kalan ailesi için de sabır ve baş sağlığı dileyerek, "Bütün camia olarak çok üzgünüz. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir günü yaşadık. Hakan kardeşimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine de sabır diliyorum. İnşallah bir daha böyle bir acıyı tekrar yaşamayız" dedi.

Öte yandan Hakan Derin'in cenazesi 27 Mayıs Pazar günü ikindi namazını mütakiben kılınan cenaze namazı sonra toprağa verildi. Cenazeye Derin'in ailesi, yakınları ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ulusan ile yarışçılar katıldı.

Kaynak: TMF

Bu haberin geldiği yer: Endurocu - Motosiklet ve Enduro Haberleri, Gezi, Kamp
http://www.endurocu.com

Bu haber için adres:
http://www.endurocu.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1011