Hemen Üye Ol


 
 Ana Sayfa
 Konu Başlıkları
 Haber Arşivi
Accès réservé aux membres Haber Önerin
 Top 10
 Arama Motoru
 Iletisim
 Forumlar
Accès réservé aux membres Özel Mesajlar
 Site Messenger
 Bilgi
 Hesabınız
Accès réservé aux membres Üye Listesi
 Üye Fotoğrafları
 Download
 Videolar
 Web Linkleri
 Motosiklet İnceleme
 Servisler
 Anketler
 Reklam
 Reklam C-Panel
 Logo & Görsel Galeri
 Hava Tahmini
 Karayolları Haritası
 Hava Tahmini
 Site Hakkinda
 Bize Yazın
 Arkadaşına Öner
 Sıkça Sorulan Sorular
 Webmail
 

 
Site Girişi
Üye Adı:
Şifre:

Şifremi unuttum!

Members List Üyelik
Son Üye:hugh09adam
Bugün:0
Dün:0
Toplam:8687

Sitede şu anda toplam
[ 853 ] aktif kullanıcı
ve ziyaretçi gezmektedir.
 


 
APRILIA BMW HONDA KAWASAKI KTM MOTOGUZZI SUZUKI YAMAHA
 

 
  Motosiklet tutkunları % 50 indirim müjdesini bekliyor
Tarih: 14.09.2015 Saat: 10:06 Gönderen: admin
 
 
  Haberler Türkiye Motosiklet Federasyonu, ülke genelinde gerek sportif, gerekse ekonomik nedenlerle ve gerekse hobi, gezi ve ulaşım amacıyla motosiklet kullanan kişi sayılarının artması ve motosiklet kullanımının yaygınlaşması yönündeki faaliyet ve çalışmalarını hızla sürdürüyor. Ülkemiz genelindeki tüm motosiklet tutkunlarını ilgilendiren otoyol kullanım ücretleri ve köprü geçiş bedelleri konusunda da yoğun bilgilendirme mesaisi veren Türkiye Motosiklet Federasyonu, diğer tüm hususlarda olduğu gibi bu noktada da özgürlük tutkunları için avantaj elde etmeye çalışıyor.

TMF olarak Karayolları Genel Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler, ve bilgilendirme çalışmaları neticesinde gelinen noktada Genel Müdürlük’ten tüm motosiklet kullanıcılarını ilgilendiren bir müjde bekleniyor.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ve Genel Sekreter Muammer Demircan, geçtiğimiz hafta Karayolları Genel Müdürlüğü yetkilileri ile gerçekleştirdikleri toplantıdan son derece olumlu geri dönüşler aldıklarını ifade ettiler.Federasyon Başkanı Bekir Yunus Uçar, hali hazırda 5 sınıf araç için köprü ve oto yollarda ücretlendirilme yapıldığını, motosikletin 1. Sınıf araçlarla eş tutulmak suretiyle uygulamaya dahil edildiğini ifade ederek, “Motosikletler 1. Sınıf araçlarla mukayese edilemeyecek derecede hafif, zararsız, ekonomik ve çevrecidirler. Biz bu konuda adalet ve eşitlik ilkelerine bağlı uygulama yapacaklarına inandığımız yeni Genel Müdürümüz ve diğer yetkili arkadaşlara konuyu bir kez daha aktarmak suretiyle üzerimize düşen vazifeyi yeniden yerine getirmiş olduk” dedi.

Başkan Uçar, “Karayolları Genel Müdürlüğümüz ile yaptığımız istişareler neticesinde gelinen noktada, motosiklet tutkunları için Genel Müdürlük makamı önemli bir müjde verecektir düşüncesindeyiz. Yeni Genel Müdürümüzün konuya son derece olumlu ve yapıcı bakıyor olması ve adalet ilkesine olan vukufiyet ve hassasiyeti bizi son derece umutlandırdı. Bakanlık makamının onayı ile yürütülen çalışmalarda önemli bir aksama olmadığı takdirde önümüzdeki Kasım ayına kadar motosikletler için yeni bir sınıf olan 6. Sınıf araç kategorisi oluşturulacaktır. Yeni yönetmelik çerçevesinde motosikletleri ifade eden 6. Sınıf araç etiketi ile HGS geçişlerinde otomobillere oranla motosikletlerin, köprü ve otoyol gişelerinde %50 daha uygun ücret ödeyecekleri müjdesini bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Genel Sekreteri Muammer Demircan ise uzun süredir yürütülen bu çalışmanın ülke genelinde motosiklet kullanımını da teşvik edeceğini düşündüklerini ifade etti.

Demircan, federasyon olarak sosyal, kültürel, ekonomik ve toplumsal her alanda motosiklet kültürünün gelişmesi için çaba sarf ettiklerini sözlerine ekledi.

Netopsiyon

Copyright © Endurocu.Com
 
 
  İlgili Bağlantılar

 

  Haber Puanlama
Ortalama Puan: 5
Toplam Oy: 2


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü

 

  Seçenekler
 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa

 Bu Haberi Arkadaşına Gönder Bu Haberi Arkadaşına Gönder

 


 
 
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.
 
 


 
 
Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun
 
 

 
  Endurocuların Buluşma Portalı
Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved!
Copyright © 2004 - 2018 Endurocu.Com