Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - arkadaşlar acil motosiklet alacağım tavsiyelerinizi bekliyor

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

arkadaşlar acil motosiklet alacağım tavsiyelerinizi bekliyor
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
melih6153
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 09, 2012 9:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

turkizmir demiş ki:
Şu anda Bütün F650'ler yollarda sanırım Smile
İzmir İKARUS'ta bir tane F650 vardı. Mavi ve ilk sahibinden diye duydum. O makinayı bir kez gördüm yolda çil çil yanıyor ve bütün geçmişi tamamen BMW servisinde mevcutmuş. Tabi bütçenizide azcık aşacaktır. 0.232.422 53 13 ten görüşebilirsiniz. hatta dilerseniz expertizi yapılmış F650 bile temin edebilirler size. Gönül rahatlığı ile binebileceğiniz.
Bu arada anaximandros, seninde katılımınla pek çok soru işareti ve acabaları insanların kafalarından silmiş olduk. Teşekkürler.

Kıssadan Hisse:
"""Bakımını tam ve zamanında yap, Yolda kalma"""

valla expertiz olayı kafama yattı efendım nasıl buluruz nerden buluruz?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Ağu 09, 2012 9:27 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eğerr bu motor karşıyaka girişinde bir galeriden çıkmaysa sakın HAAAA derim. İnanılmaz problemleri var bu makinanın ve nedendir bilinmez Şasesinde boya var. Çoğu parçası kendine ait değil, neye ait olduğunu ben bile çözemedim. Ve size anlattığımız durum işte burada, O bir Enduro ve 1999 model. Hesabını siz yapın ağzınız yetmez gülmeye.
1999-2012 13 Yaşında
50000/13yıl=3846km/yıl
3846/12ay=320,51km/ay
ben nedemiştim ayda 350mi demiştim.
Biraz dürüstlük insana çok şey kaybettirmez aslında ama insanlar dürüstlükten çok uzaklar ne yazık ki. ve inanın bu kör malın biryerdende kör alıcısı mutlaka çıkacak, iki ay sonra yine siteye düşecek. satan hem insafsızca bir rakam istiyor, alıcıda zaten zarzor biriktirip üçbeş lirada borçlanıp motoru alacak. ve servise gittiğinde aslında normal fiyatlarda olan parçalar cebinde hiç parası olmadığından FAHİŞ gelecek. Düşünün arkadaşlar cebinizde paranız yoksa GEVREK bile size pahalı gelmez mi?
Ve sağdan soldan uydurduğu abuk subuk parçalarla iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alacak ve sonunda iflas edecek. ve o kullanıcının zihninde BMW F650 parçaları çok pahalı ve sorunlu motor olarak kalacak.
Motosiklet aslında gerçekte pahalı bir hobi.
ben size ondan daha pahalı bir hobi söyliyeyim benzinle çalışan maket arabalar vardır.uzaktan kumandalı. küçük bir araştırma yapın ne demek istediğimi anlayacaksınızdır.
O yüzden elinizdeki son limit para ile alacağınız motosiklete bakımlarını yapamıyorsanız sizin için o motosiklet KRONİK sorunlarla dolu gelecektir. ve sonunda pes edip satmak zorunda kalacaksınız. Türkiyede dış kaynaklara bağlı olarak yapılan her hobinin pahalı bir iş olduğunu sakın unutmayın. Ben Yunanistanda 1.999,00Euro ya buz gibi 740BMW, 9.999,00Euroya Porsche gördüm. Bir hobiyle uğraşıyorsanız ve hobiniz dış kaynaklara bağlı ise kapitalinizin sağlam olması gerçeğinide unutmamak gerekir.
İkaruz motora sordum, motor hala galerideymiş ancak görüşülcek kişi dışarda olduğundan bilgi alınamadı. saat 11civarı müsait olursanız arayıp öğrenebilirsiniz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
melih6153
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Ağu 09, 2012 9:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

turkizmir demiş ki:
Eğerr bu motor karşıyaka girişinde bir galeriden çıkmaysa sakın HAAAA derim. İnanılmaz problemleri var bu makinanın ve nedendir bilinmez Şasesinde boya var. Çoğu parçası kendine ait değil, neye ait olduğunu ben bile çözemedim. Ve size anlattığımız durum işte burada, O bir Enduro ve 1999 model. Hesabını siz yapın ağzınız yetmez gülmeye.
1999-2012 13 Yaşında
50000/13yıl=3846km/yıl
3846/12ay=320,51km/ay
ben nedemiştim ayda 350mi demiştim.
Biraz dürüstlük insana çok şey kaybettirmez aslında ama insanlar dürüstlükten çok uzaklar ne yazık ki. ve inanın bu kör malın biryerdende kör alıcısı mutlaka çıkacak, iki ay sonra yine siteye düşecek. satan hem insafsızca bir rakam istiyor, alıcıda zaten zarzor biriktirip üçbeş lirada borçlanıp motoru alacak. ve servise gittiğinde aslında normal fiyatlarda olan parçalar cebinde hiç parası olmadığından FAHİŞ gelecek. Düşünün arkadaşlar cebinizde paranız yoksa GEVREK bile size pahalı gelmez mi?
Ve sağdan soldan uydurduğu abuk subuk parçalarla iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alacak ve sonunda iflas edecek. ve o kullanıcının zihninde BMW F650 parçaları çok pahalı ve sorunlu motor olarak kalacak.
Motosiklet aslında gerçekte pahalı bir hobi.
ben size ondan daha pahalı bir hobi söyliyeyim benzinle çalışan maket arabalar vardır.uzaktan kumandalı. küçük bir araştırma yapın ne demek istediğimi anlayacaksınızdır.
O yüzden elinizdeki son limit para ile alacağınız motosiklete bakımlarını yapamıyorsanız sizin için o motosiklet KRONİK sorunlarla dolu gelecektir. ve sonunda pes edip satmak zorunda kalacaksınız. Türkiyede dış kaynaklara bağlı olarak yapılan her hobinin pahalı bir iş olduğunu sakın unutmayın. Ben Yunanistanda 1.999,00Euro ya buz gibi 740BMW, 9.999,00Euroya Porsche gördüm. Bir hobiyle uğraşıyorsanız ve hobiniz dış kaynaklara bağlı ise kapitalinizin sağlam olması gerçeğinide unutmamak gerekir.
İkaruz motora sordum, motor hala galerideymiş ancak görüşülcek kişi dışarda olduğundan bilgi alınamadı. saat 11civarı müsait olursanız arayıp öğrenebilirsiniz.

valla efendm bılmedımız ıcın bakıyouz işte yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım valla yardımcı olursanız sevınırım ve fıyatıda onemlı bnm ıcın efendım onuda bılmem gerek.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
12. sayfa (Toplam 12 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar