Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Micheal Martin in GS ile Hindistan Yolculugundan Goruntuler

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Micheal Martin in GS ile Hindistan Yolculugundan Goruntuler
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
delimengi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş May 31, 2006 10:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

çocukluğumdan beri en vazgeçilmez hayaldir katmandu seyahati ve arada hindistan gibi dev bir engel hep vardır ,geçtiğimiz iki ayı hindistan seyahatlerini okuyarak geçirdim ( acaba kısıtlı zaman imkanı ile gitmek mümkün mü diye 15 gün) Very Happy
buralara gidenlerden çok ilginç enektodlar dinlemek mümkündür ,yalnız ortak noktada kafamda belirginleşen ,bu topraklara giden insanlar bir daha asla eskisi gibi olamaz

umarım bir gün çok yaşlanmadan 1 ay ve daha fazlası bir zamanım olur da ,hindistandan katmanduya gitmek nasip olur
eğer bütün mola sancıları bir yere ulaşmak içinse ,ulaşılacak yer bu topraklardan geçer ve hiç şüphesiz en büyük hayal nepalin başkenti katmandudur

hayale bak be , Very Happy Very Happy Very Happy
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
SNOBDOC
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 01, 2006 12:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili Arkadaşlar, hayranlık uyandırıcı, şahane, inanılmaz, hayallerimdeki gezi diyoruz da. Affınıza sığınarak sadece değerli fikirlerinizi öğrenmek için soruyorum. Elin gavurları vızır vızır Hindistan'ı, Rusya'yı, Moğolistan'ı dolaşırlarken ve hatta bizim ülkemizde bizden daha fazla yol alırlarken, neden bizden birileri numunelik geziler haricinde burnumuzun dibindeki Yunanistan'ı bile doğru düzgün dolaşmıyoruz.

Yunanistan da nerden çıktı, komşu şehirlere gitmeyen mootorcumuz çoktur galiba

Halim Yılmaz, Antalya
1150 GS
1200 LT

www.akdenizmotosiklet.org
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
ugur_karakas
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 01, 2006 1:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

__face__ demiş ki:
ugur_karakas, uğur abi ben seni nerden tanıyorum...
ismin ve soyadın nasıı tanıdık geliyor yaaa...

Tesadüfki ikimizde aynı şehirde yaşıyoruz... ondan isim tanıdık gelmiştir.. Wink
Motorumu pek şehir içine çıkarmadığımdan tesadüf etmemiş olabilirsin...
Ama kahve içmek ve tanışmak vesilesi ile ofisime beklerim...

Selamlar
ugur_karakas
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 01, 2006 1:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SNOBDOC demiş ki:
Sevgili Arkadaşlar, hayranlık uyandırıcı, şahane, inanılmaz, hayallerimdeki gezi diyoruz da. Affınıza sığınarak sadece değerli fikirlerinizi öğrenmek için soruyorum. Elin gavurları vızır vızır Hindistan'ı, Rusya'yı, Moğolistan'ı dolaşırlarken ve hatta bizim ülkemizde bizden daha fazla yol alırlarken, neden bizden birileri numunelik geziler haricinde burnumuzun dibindeki Yunanistan'ı bile doğru düzgün dolaşmıyoruz.

Hocam, bu işler Vize_Vakit_Nakit üçlemesiyle doğrudan bağlantılı...
Bunarın üçünü bir araya getirebilsek bak neler oluyor görün....
Hem daha memleketimizde gitmediğimiz teker çevirmediğimiz o kadar çok yer/bölge varki....
Derimki önce buraları bitirelim sonra düşünelim....

Selamlar
SNOBDOC
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Hzr 01, 2006 10:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

SNOBDOC demiş ki:

Uğur cuğum bir gün inşaallah karşılaşırsak seninle bu konuda fikir alışverişinde bulunmak isterim. Muhaakkak karşılaşacağız da zamanını bilmiyorum. Benim naçizane düşüncem ne vize, ne vakit, ne de nakittir. Ben kendi adıma söylüyorum, sizi tenzih ederim; fazla içimize kapanmanın sebebi olarak seyehat etme, tanıma, tanıtma ve marginal legal zevklerdeki cesaret konusunda kültür eksikliğini görüyorum. Benim tezim sadece yurt dışı için geçerli değildi zaten. Yurt içini de kapsıyor.

Halim Yılmaz, Antalya
1150 GS
1200 LT

www.akdenizmotosiklet.org
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar