Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - tdm 850 Eksantirik zinciri.

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

tdm 850 Eksantirik zinciri.
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
komodor
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Şub 26, 2011 2:32 am    Mesaj konusu: tdm 850 Eksantirik zinciri. Alıntıyla Cevap Ver

Dostlarım,Selamlar tdm 850 eeksantirik zinciri kaç bin km de değişim ister kesin bilen varmı.Motoru 15 binde aldım.şimdi 30binde aldığımdan beri bir şırıltı sesi var ama seste 15 bindir artış yok,zincir diyolar,makina hiç açılmamış,kıyamıyorum,değiştirsemmi bilmiyorum.Bilgilerinize ve ilginize teşekkür..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Skype Adresi MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Misafir
Misafir

MesajTarih: Cmt Şub 26, 2011 9:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadas ses gelıyorsa tabıı kı değiştır neye kıyamıyorsun yoksa parayamı kıyamıyorsun bu ebedı açılmayacak bır makına değil ki tabıı kı açılacak yoksa orjınallığımı bozulacak dıye korkuyorsun.sonra eş dost aaaa makına açıldı dıye alaymı edecek.
Başa dön
komodor
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Şub 27, 2011 2:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Güzel kardeşim benim,parayla ilgisi yok şükürler olsun sorun değil.Sorun olan teşhis,zincirden olduna emin değiliz,çünki dediğim gibi 15bin km dir şırıltı sesinde bir değişim yok,gergide aynı yerinde,zincirden olsa uzama yaptıkça gergi düşer,veya ses çoğalır diye düşünüyorum,bilmem yanılıyomuyum,dediğin doğru orjinalliği bozulacak diyede düşünüyorum,30 binde değismesi gerekirmi,kimi 20 kimiside 60 binde değişir diyo hatta kimide tdm lerde bu ses var diyolar şaşırdım kaldım be dostum.Geçen sezon bursada bir mahallede tdm gördüm bir saat sahibini aradım sesini duymak için bulamadım, dostum pis bi hastalık bu yaa fazla titiz olmuycan ama elde değil,Dostum ilne teşekkür... Embarassed
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Skype Adresi MSN Messenger
Misafir
Misafir

MesajTarih: Pzr Şub 27, 2011 12:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

üst kapağı aç zıncırı kontrol et sağlamsa yağ pompalarından gelıyordur onun dışında yağ ve fılıtreyı değiş
Başa dön
komodor
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pts Şub 28, 2011 12:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yağ ve filtrem hazır havalar bi ısınsın ilk işim o bakalım bişey değişecekmi,Dostum ilgine teşekkür iyi forumlar kendine iyi bak..
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Yamaha Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar