Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - İZMİR GRUBUNUN DİKKATİNE !!!!!!

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

İZMİR GRUBUNUN DİKKATİNE !!!!!!
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
33
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 23, 2011 9:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar merhaba bende gurubunuza yeni üye oldum.Bizde Alaçatı'da Offroad enduro yapan 4 kişilik bir ekibiz.Dediğim gibi sadece hard enduro yapıyor ve tüm enduro yarışlarına katılıyoruz.izmir endurogaraj ekibiylede birçok defa antrenman yapıyoruz.Anladığım kadarıyla sizlerin motorlarınız special enduro motorlar değil daha çok yol endurosu bu motorlarla Endurogaraj ekibini çktığı parkurlarda gitmek imkansız.İmkanınız varsa sizlerede special motor tavsiye ederim tadına doyamazsınız her türlü parkurda kullanabilirsiniz bu motorlarında ruhsatı ve plakası vardır.Hard enduro yapmak tüm becerinizi çok üst seviyelere getirir.
hoşçakalın.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
33
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Şub 23, 2011 9:39 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ahmet selam motorun yapıldıysa artık Alaçatı parkurları senin inletmeni bekliyor.Çok sessiz kaldı buralar.hadi organize olun tekrar bekliyoruz.
Başa dön
posedon35
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 23, 2011 6:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar ben az önce enduroclup'a üye oldum ve mesaj attım, o arkadaşların ağırlıklı spesial makinalar olduğunu biliyorum ama yine de birlikte kalabalık olarak bişeyler yapabiliriz diye düşünüyorum, hani bizler de fena sayılmayız Smile spesial makinalarımız olmasa da yine de guruptan çok kopacağımızı düşünmüyorum.
Enduroclup' tan yazan arkadaşlara teşekkür ederim.
Ben sitemize üye olan arkadaşların aynı zamanda enduroclup' a da üye olmalarını oradaki arkadaşları da sitemize üye olmalarını öneririm, böylece birbirimizden haberdar oluruz.
KARDEŞ KULÜBÜMÜZÜN OLMASININ KİNE NE ZARARI OLUR???????
Başa dön
eraykot
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Şub 23, 2011 8:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

33,
Alıntı:

Arkadaşlar merhaba bende gurubunuza yeni üye oldum

hoşgeldin; yeni üye
keşke yorum yapmadan önce,bir tanışma mesajı yazsaydında,tüm grubumuzdaki dostlarımız sana çoşkulu bir şekilde hoşgeldin deseydi.
racehunter
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Prş Şub 24, 2011 12:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

posedon35 demiş ki:
Arkadaşlar ben az önce enduroclup'a üye oldum ve mesaj attım, o arkadaşların ağırlıklı spesial makinalar olduğunu biliyorum ama yine de birlikte kalabalık olarak bişeyler yapabiliriz diye düşünüyorum, hani bizler de fena sayılmayız Smile spesial makinalarımız olmasa da yine de guruptan çok kopacağımızı düşünmüyorum.
Enduroclup' tan yazan arkadaşlara teşekkür ederim.
Ben sitemize üye olan arkadaşların aynı zamanda enduroclup' a da üye olmalarını oradaki arkadaşları da sitemize üye olmalarını öneririm, böylece birbirimizden haberdar oluruz.
KARDEŞ KULÜBÜMÜZÜN OLMASININ KİNE NE ZARARI OLUR???????

Selam posedon35 ben endurocu.com'a yaklaşık 6 yıldır kayıtlıyım sadece buraya değil başka birçok sitede üyeliklerim var. enduroclub ve endurocu.com en fazla takibettiğim siteler hergün takip ederim genelde ancak enduroclub benim tarzıma daha yakın olduğu için genelde orada yazıyorum. endurocu da birçok arkadaşım var ve bazen yayınlanan konular dikkatimi çekiyor. adres o kadar önemli değil önemli olan insanların gönül verdikleri işin etrafında sevgi,saygı ve hoşgörü içinde buluşmasıdır.bu gün garajda bekledim yaklaşık 7 kişiydik ama sizlerden gelen olmadı,açıkcası bekledim gelmenizi ,heralde yağmurdandır diyorum yinede bekleriz.
Kazasız belasız sürüşler dilerim.
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar