Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 13000 TL YE USTALAR HANGİSİNİ TAVSİYE EDER

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

13000 TL YE USTALAR HANGİSİNİ TAVSİYE EDER
Sayfa 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
serkan_ant
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Oca 05, 2011 1:14 am    Mesaj konusu: 13000 TL YE USTALAR HANGİSİNİ TAVSİYE EDER Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba arladaslar yıllardır 150 cc çin malı bir motor kulanıyorum arasıra arkadasların ybr cbf olsun kullandım ama ufaklar sıktı artık sizce hangisini almalıyım dl ve TA arasında kaldım TA çok yakar diye duydum dl ninde ön kısım hafif oldugu için tahlike olustura biliyormus ve dl de plastik aksam fazlalıgı varmıs ve daha yeni makineymis TA tarihi olan kendini kanıtlamıs bır makine imis ama dl kadar rahat deyıl mıs yanı anlıyacagınız ıyıce arastırıp alıcam senede 18 gün yıllık iznim var uzunyol için ayrıca haftasonlarıda iki gün boşum gezerım yanı ben buyuk makinalar konusunda cahilim ustalarımın tavsiyelerini bekliyorum teşekkür ederim
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
serkan_ant
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Oca 05, 2011 1:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ayrıca motorun km siyle oynanıp oynan madıgını servis anlarmı veya nasıl anlıya biliriz
Başa dön
zaferoz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 05, 2011 8:48 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Eski motorum Ta yenisi Dl. İkiside kendini kanıtlamış motorlar şu daha iyi diyemem. Dl biraz daha yol makinası daha 100km de 4,5lt yakar daha performanslıdır(68bg) ama Ta daha yumuşaktır manevra kabiliyeti fazladır 100km de 5,5lt yakar (52bg). Bakarsan ikiside seni ömürboyu taşır bakmazsan ikiside seni yolda bırakır Smile Dl kadar rahat değil derken ne kastettiğini anlayamadım bence ikiside çok rahat motorlar. Artçı ile kullanacaksanız dl biraz daha iyi ama Ta da hepsini yapar. Km ile oynanma çok nahoş bir durum zaten. Bence az km li yerine billindik çok km li bir motor daha güvenilir olacaktır çünkü bunlar 2 silindirli ve çok yüksek devirli olmayan motorlar. Kolay kolay bitmezler. 200-300bin km yi çok rahatlıkla yaparlar. Yurtdışında çok daha fazla rakamlar duymuştum. Bunuda gözönünde bulundur bence. Nihayetinde zor bir seçim kolay gelsin Smile
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 05, 2011 4:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Al bir GS bin Git Sin... Kafana bile takma, yok ses geldi yok takır tukur etti..

Bu makinelerde motor durmadığı sürece hiç bir şey sorun edilmez..

İki örnek link vereceğim, sıkı pazarlık ile birini 12000 tl ye diğerini ise 12500 tl ye alabilirsin.. Full çanta takımlı yılına göre km'leri hiç sorun edilmeyecek makineler bence..

Usta dersen sana bir usta tavsiye ederim, motorun annesinin babasının durumu söyler sana Wink

İlk motor;
11000 tl bile hemen eline sayarsan adamın bu şartlarda alabileceğin motosiklet
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bmw-r-1150-gs-r-1150-gs-gri-29859499/detay

İkinci motor;

12000 12500 tl ye kadar alabileceğin bir makine.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bmw-r-1150-gs-2000-model-37057138/detay
Başa dön
sipsivri
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 05, 2011 6:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kendini kasma,TA'dan şaşma
http://www.facebook.com/sipsivri
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Sonraki
1. sayfa (Toplam 14 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar