Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - kanuni 250cc cross kullanıcıları yada bilgisi olanlar??

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

kanuni 250cc cross kullanıcıları yada bilgisi olanlar??
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Forumlar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
aerdal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 19, 2010 9:07 pm    Mesaj konusu: Re: kanuni 250cc cross kullanıcıları yada bilgisi olanlar?? Alıntıyla Cevap Ver

elrohir-emre demiş ki:
Arkadaşlar bu aralar bu motora bayağı takmış durumdayım. avrupada başka isimler altında satılan bir motor, ingilterede CCM motor olarak satılıyor, adreside vereyim http://www.ccmmotorcyclesuk.com/content/blogcategory/32/195/ ingilteredeki satış fiyatı £ 2,244
kanuninin sitesinde beygir gücü 12hp olarak gözüküyor ama bence bir yanlışlık var cünkü benim 200cc lik motorumdan düşük olması imkansız, CCM nin sitesine baktığımda zaten yanlışlık ortaya çıkıyor, oradaki motor verilerinde 18bhp / 7.5 - 8500 KW/rpm yazıyor.
bilen yada kullananlar eksi ve artılarını yazar bilgi verirlerse çok sevinirim, benim gibi almayı düşünenlere yardım etmiş olacaksınız, teşekkürle.

Bu dediğin motordan Türkiye'de varmı? Varsa hangi isimle satılıyor?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
elrohir-emre
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 19, 2010 10:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benim motorumun sıfırı 2100tl parasına göre bütün çinliler iyi bence hoplama zıplama hariç tüm arazi koşullarına 2senedir giriyorum, ama hepsinin eksik bir yanı var, mesela benim şase diğerlerine göre zayıf ama bir sorun olmadı şimdiye kadar, ön maşalar ve bağlantı noktaları çok iyi ve kuvvetli.
çözümü buldum, hepsinin kötü yanlarını çıkartıp birtane toplama melez yapalımVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
SKYGO cross200 satıldı
MONDİAL chopper250 satıldı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
elrohir-emre
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 19, 2010 10:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

aerdal, dedim ya kanuninin aynısı, türkiye ve avrupada başka isimler altında satılıyor, yani çinli kardeşlerimiz isteyen her firmaya bu makinanın üretimini yapıyor. avrupada satılabilmesinin güzel tarafıda şu onu açıklayayım: avrupanın belli bir kalite standartları var istediğin şeyi alıp kafana göre satamazsın, yani türkiyedeki gibi laçka değil( çinden malzeme getir, kendi etiketini yapıştır sat) benim bildiğim avrupada satılan birde keeway var. yani bu yüzden kanuni almak mantıklı geliyor yarı avrupa malıVery HappyVery HappyVery Happy:Dsonuçta avrupa kalite standartlarından geçmiş bir makina
SKYGO cross200 satıldı
Başa dön
aerdal
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 19, 2010 10:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kanuni artık Kross makine yapmayı bitirdi. Arkadaşım Kanuni bayisi ondan biliyorum Smile Mondial krossa çok iddali makinelerle giriyor ancak fiyat olarak çok yüksek. O paralara çok güzel japon alınır. Eğer fırsatın olursa mondialın web sitesine bakabilirsin... Ramzey'in 200 cc enduro makinesi var. Honda XL200 ün kopyası diyorlar ancak performansı hakkında pek bir bilgim yok.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
elrohir-emre
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Arl 19, 2010 10:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

evet mondiali biliyorum, su soğutmalı 250cc lik makinalr ama 9000tl lerde fiytları, bence mondialin elinde patlar, oyüzden 4300tl lik kanuni daha mantıklı ve satışı halen daha var
SKYGO cross200 satıldı
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Forumlar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar