Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Ktm 450 Exc Bakım onarım..

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Ktm 450 Exc Bakım onarım..
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> KTM Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ibrahim35
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 06, 2010 12:35 am    Mesaj konusu: Ktm 450 Exc Bakım onarım.. Alıntıyla Cevap Ver

Bakımı yapalı uzun bir zaman geçmesine rağmen sizinlede geç olsa paylaşmak istedim dostlar.

Uzun zamandır KTM mimi parçalama projemin başlangıcını hayata geçirmenin hem mutluluğunu hemde KTM siz kalmanın üzüntüsünü yaşıyorum :p Motorumla heran ralliye girecek şekilde hazırlamak gerek. Ne olur ne olmaz Wink

E ralliye motor hazırlıyosak elbet yedek motor olmalı değilmi ? Hatta hacimi biraz daha fazla B)

Bu hallerede gelecekmiydin be Portakalım orıncım benim Sad

Abim işte ne yapsa yeridir Very Happy Yeni arayış peşinde.Bakım sehpasında tek teker yaparmı diyemi düşündü artık bilemiyorum :unsure:

Aman allahım bir canavar yemiş olmalı motorumun ..ıçını Very Happy

Hanni fena olmamış heralde Smile

Yok artıkkk :dry: Very Happy

aman allahımmm :ohmy: :ohmy:

Toplamaya devamm Smile Motorum kumlandı ve boyandı Smile Ben mat siyah hiç düşünmüyordum ama çoğu kişinin tavsiyesi ve boya atılmadan önce beklediğim kadar mat olmayışı mat siyahta rengi kararlaştırmamı sağladı Smile

Kumlu halleri Smile

Ve gıcır hali.. Very Happy

Evet hızlı bir şekilde yol alıyoruz Smile Motoru sanki fabrika çıkışı yapıcaz yahu.. Motorumuzu streçlerimizin içine yerleştiriyoruz,pardon şaşiye Very Happy

Arka salıncak masure bilyalarını temizleyip tekrar sıralayıp güzelce gresliyorum. Baya kuru çıktı içi ama burçlarda hiç zarar olmaması sevindirici Wink

Ardından hadi diyip motorumuzu şekillendirelim diyorum başlıyorum toplamaya. Biran önce toparlayıp 400 den 450 ye terfi etmenin seslerini duymak istiyorum Smile

Buraya kadar öyle bağlanmışımki toplama işine fotoğraf çekmeyi herzamnki gibi unutmuşum. Motorum artık iyice dirilmeye başladı diye seviniyorum

Reklam yok Very Happy Very Happy motor dışarıda iken unuttuğum yağı hemen koyuyorum. Bu hızla yağsız bile çalıştırabiliridim heralde Smile

Ön arka dişlimiz yeni.Zincirimiz şuan elimizde yok yakın zamnda teşvik edeceklerdir kendileride.. Çamurluk içindeki amörtisör toz koruyucusunuda halletmem gerekiyo

Yeni numaramız ve ufak eklemeler işte Very Happy

Vaovv biranda motorum geriye geldi be.Heyecan kapladı içimi:)

Bukadar boya atılmış paslı paslı takmak istemedim birkaç kat boyayıverdik.Hiç olmazsa bir müddet temiz durur siyah şaşimizin üstünde Smile

Mutlu son Smile Krank kolu,sekmanları,debriyaj kiti ile hazır 450 cc motor ve yürüyen aksamınla hoplayıp zıplamaya hazır bir Ktm.Kısaca Ready to Race Very Happy Very Happy

Üretim bandı tersten işliyor Very Happy Arkadan bitmiş motor çıkmakta ve kolilenmekte Very Happy

Tabiki yapılan birçok iş var ama hepsini görüntüleyemedik. Başlığımız tabikide işin esprisi idi. İnşallah imkanlar doğrultusunda o hazırlığıda yaparız. Bu bakımı uzun zamndan beri planlıyordum. Biniyorsak eğer bakmamızda gerekir Very Happy

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cmt Ksm 06, 2010 12:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ibrahim35, Kardeşim eline, emeğine sağlık... Ayna gibi olmuş, gene çok güzel bir iş çıkartmışsın... benim şu silindir üst kapak contası gelse de, bende toplasam bitse; Safinazı çok özledim... Confused

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ibrahim35
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 06, 2010 1:12 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

__face__ demiş ki:
ibrahim35, Kardeşim eline, emeğine sağlık... Ayna gibi olmuş, gene çok güzel bir iş çıkartmışsın... benim şu silindir üst kapak contası gelse de, bende toplasam bitse; Safinazı çok özledim... Confused

Eyvallah Feyzhan abi. Valla motorsuzluk insanı kötü yapıor ya. Bende Konyadayım biran önce gidip motorumla çamurlanmak istiyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cmt Ksm 06, 2010 1:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ibrahim35 demiş ki:
Eyvallah Feyzhan abi. Valla motorsuzluk insanı kötü yapıor ya. Bende Konyadayım biran önce gidip motorumla çamurlanmak istiyorum.

Kesinlikle katılıyorum... Allah motorcuyu motorundan uzak kılmasın...
Motor tutkusu olan iyi anlar... Wink

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
casper05
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Oca 07, 2011 12:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ibrahim35 çok güzel bir çalışma eline sağlık
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> KTM Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar