Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - DR650 ile 780 km yol yapılır mı ?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

DR650 ile 780 km yol yapılır mı ?
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
nakturk
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cum Ekm 22, 2010 2:32 pm    Mesaj konusu: DR650 ile 780 km yol yapılır mı ? Alıntıyla Cevap Ver

Selamlar,
Bir DR650 alma arifesindeyim, ancak makinayı alıp eve getirmek kabus oldu. DR650 ile 780 km yolu bir günde (hadi bilemedim iki günde) yapmak olası birşey mi ?
Varadero ile kolay, ama çift silindir, büyük sele, touring cam v.b. gibi farklar var tabi.

En son nakturk tarafından Cum Ekm 22, 2010 3:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ushuaia
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 22, 2010 2:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bence 2 günlük program yapın
yazın motoru takaslamak için istanbuldan KTM 640 Adv ile çeşmeye gittim, yorucu oldu.
Başa dön
posedon35
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 22, 2010 4:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yorucu olur ama dikkatli ve motoru çok üzmeyecek şekilde giderseniz ve makinaya da güveniyorsanız olur bence.Ben 10 yaşındaki motorumla günde 650km yaptığımı biliyorum.Ama malum kış şartları her açıdan dikkat etmek gerek
Başa dön
bora33
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 22, 2010 4:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

1 günde 854 km yamaha dragstarı zonguldak ereğliden mersine sabah 11 den gece 2 ye kadar getirmiş biri olarak mümkündür diyorum Smile

bunu neden diyorum çünkü dragstarda araç ahareket halinde iken endurodaki gibi ayağa kalkıp sürme imkanı yok. son 100 km kala iyice yorgunluk artmıştı. vakit varsa 2 günde yapmak mantıklısı. tek sürücü ile mecbursak iş kondisyona bakıyor.

http://www.facebook.com/album.php?aid=174020&id=618723873&saved#!/album.php?aid=174020&id=618723873
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cum Ekm 22, 2010 6:15 pm    Mesaj konusu: Re: DR650 ile 780 km yol yapılır mı ? Alıntıyla Cevap Ver

nakturk demiş ki:
Selamlar,
Bir DR650 alma arifesindeyim, ancak makinayı alıp eve getirmek kabus oldu. DR650 ile 780 km yolu bir günde (hadi bilemedim iki günde) yapmak olası birşey mi ?
Varadero ile kolay, ama çift silindir, büyük sele, touring cam v.b. gibi farklar var tabi.

Makinenin tek silindir olmasıından dolayı bir derdin olmasın, eğer iyi durumdaysa, bakımları yapılmışsa o yürür... O DR650 onu küçümseme, şaşırtıcı bir makinedir... bence yanına bir yastık ol, sele sorununu katkısı olur... cam olmaması konusunda yapacak çok bir şeyin yok! kendine güveniyorsan, o yürür...
Yamlız dkkat et, hızın arttığında gaga altına aldığı rüzgar gidonu hafifletir ve kafası oynar... Birde yüksek sütatte sütekli gitme derim, makineyi tanımadığından dolayı... 90-120 arası süratlere kitle kendini
kafadan gelirse rüzgar acık yavaşlarsın sadece...

Nereden nereye gidecek bu makine? Ben getireyim istersen... Kesinlikle dalga geçmiyorum, ciddiyim... Benim için zevk olur... Wink

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar