Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 145 bin KM.1100 GS için çokmu ?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

145 bin KM.1100 GS için çokmu ?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
BLACKWOLF
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Tem 04, 2010 3:27 pm    Mesaj konusu: 145 bin KM.1100 GS için çokmu ? Alıntıyla Cevap Ver

Selamlar.Kuşkusuz bu tarz sorular pekte sevilmeyen hoş karşılanmayan sorular.Kafamda şu an 2 motor var.CAPONORD ve 1100 GS.Arabamla takası düşündüğüm için her motoru değerlendiremiyorum.Sonuçta teklif aldığım 145 binde ki bir GS biraz fazla mı sizce.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Misafir
Misafir

MesajTarih: Pzr Tem 04, 2010 3:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ben daha çok gider derim 1100 gs için. ama satmakta zorluk çekersin haliyle, çünkü sen 200-250 binde satmaya kalkacaksın. ben 1150 gs aldım, 55000 de şimdi,200-300 bin yaparım diye düşünüyorum.
fiyatı iyi ise, bakımlıysa hele hele ilk sahibinden ise(çok zor ama ) kaçırmamak lazım. bu sitede yazan FACE kendi gözüyle 700 000 km lerde 1100 gs görmüş. satmam dersen alınır,yok para gerekirse satarım dersen olmaz tabi
bir de km sinin orjinal olacagı kesindir o motorun. ilanı varsa tanıdık birilerinin motoru bile olabilir, bi yaz istersen
Başa dön
BLACKWOLF
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Tem 04, 2010 4:12 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Değerli cevabınız için çok teşekkür ediyorum.İşin gerçeği fiyatı 12000 tl 1997 model kırmızı GS 1100 .Çokta uygun değil aslında.Ama dediğim gibi çok sevdiğim GRAND CHEROKEE mi satabilirsem elime geçecek para ile birçok motor var değerlendirebileceğim.Fakat çok araştırıp severek aldığınız motor ve arabalarımızı hemen elden çıkaramadığımız için mecbur TAKAS seçeneğini değerlendiriyoruz.
Başa dön
JAK
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Tem 04, 2010 4:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sn. Blackwolf.
Kilometresi ne olursa olsun her motor servis ister. Bu servisin nasıl yapıldığı, sonucunun size olan etkileri nasıl olacağını düşünmeniz gerekir.
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr Tem 04, 2010 4:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok haklısınız .Elimden 5-6 motor geçti bir o kadar da araba.Hepsini çok temiz diye emsalsiz diye aldık işin açıkçası Very Happy Siz de bilirsiniz bu konuları.Bir-ikisi dışında hepsi de üzdü ve hatırı sayılır masraf edildikten sonra binilmeye hazır hale geldi.En başında belirttiğim gibi sadece km ye bakarak görmeden dokunmadan sesini dinlemeden yorum yapmak zor.Hatta sorduğum için kendime de kızmıyor değilim .Sadece BMW için 145 bin fazla olmasa da yine de insan sizin gibi dostlardan arkadaşlardan bir kaç yorum duymak istiyor. Rolling Eyes
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar