Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - melih usta güvenilirmi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

melih usta güvenilirmi
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
mrafiori
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pzr May 23, 2010 9:31 pm    Mesaj konusu: melih usta güvenilirmi Alıntıyla Cevap Ver

slm arkadaşlar bende f 650 kullanıcısıyım makinede ciddi bi şekilde sirkeleme var ve 1 aydır uraşıyorum anlayan yok melih ustaya gittim karbıratör hava alıyo dedi ve yarın sabah motoru bırakıcam melih e sizce güvenilirmi bi ustamıdır arkadaşlar ne dersiniz?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Misafir
Misafir

MesajTarih: Pts May 24, 2010 9:35 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bence bulabileceğin en iyi ustalardan biri. hatalarını yazanlar da oldu, okuduk. ama zaten diğerleri hakkında da çok daha fazlaları yazıldı servisler dahil. f 650 sade bi motor üstelik çok ugrasmazsa bozamaz bence Smile
bir de dürüsttür, arızayı abartıp yok yere tokatlamaya kalkmaz. ben de dahil kaç kişi 10- 15 dakikalık ugrasla hallettiği işler için bırak para vermeyi, çay paralarını ödeyemedik

arkadaslar bi ek yapmam gerekiyor buraya. melih usta motordan anlamayan motorcuyu sever, biraz anlar da sorgulamaya/anlamaya/ögrenmeye (her ne derseniz adına) kalkarsanız tadı kaçar. sizin de agzınızın tadını kaçırabilir. bu da basıma geldi çünkü ordan biliyorum.

En son Misafir tarafından Prş May 27, 2010 5:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Scotty
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts May 24, 2010 10:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

YGR Çok haklı ben de burada defalarca yazdım başka servis / usta (!) ların 1000 liranın üzerinde maliyet çıkarttığı yapmazsan ölürsün dediği işlerin gereksiz olduğunu söyledi ve yapmadı.....

Tavsiye ederim çok iyi ustadır işini çok iyi bilir kesinlikle tokatlamaya çalışmaz.
Başa dön
turkizmir
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Pts May 24, 2010 11:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Doğru ustada ,emin ellerde olmak gerçekten çok önemli....benim motorda böyle silkeleme sorunu vardı, hiç elletmedim ustalara götürdüm dolaştım hepsiiii çok farklı şeyler söylediler. sonra bigün çankaya da bim süpermaketin dibinde seyyar tamirci murat usta vardır, ona uğradım jantların akordunu yapar birinci sınıf işçilikle hemde. dert yandım , dur ben halledeyim demezmi. Güldüm tabiki, ama halletti arkadaşlar. gülüşüm suratımda dondu kaldı. ön lastiğe çekiçle bir iki vurdu, birde arka lastiğe.sonra sadece öne hava bastı git dolaş gel dedi, dolaştım geldim, bir daha havasına baktı, "lastiğin delik tamir ettirirsen sorunun kesilir demezmi". yuh dedim. onlarca usta getir bırak açmadan bişii diyemeyiz dedi halbuki. iki fısfıs bir ölçü saati halletti işi. Doğru yerde, doğru zamanda doğru kişinin elinde olmak derim ben buna. Allah biliyor ya, kimbilir ne masraflar ne ayarları bozacaktık motorda, sonra forum forum dolaşıp çare arayacaktık.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
mrafiori
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts May 24, 2010 9:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar ilginiz için teşekürler hepinize bu sabah bıraktım akşamda almaya gittim aldım ve motorda hala sirkeleme var bu normaldir dedi bi sorum yok dedi bana başka f 650 kullandınmı die sordu yok dedim e maden bu normaldide neden söktük karbıratörü ben onu anlamadım bi kaçgün kullan bakalım dedi bakalım ne olucak f 650 kullanıcıları acaba sizlerin motorunda sirkeleme varmı çok merak ediyorum bu konuda cvp larınızı bekliyorum tşklrr
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar