Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - F650 GS Yan Çanta (özel yapım)

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

F650 GS Yan Çanta (özel yapım)
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
marcos2609
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Mar 07, 2010 12:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

TRNSbariskan demiş ki:
marcos2609,
1 ve 2 nolu madde (biçim ve renk) ustaca...
Güle güle kullanman dileklerimle...
Bu arada kaskının markasını merak etmedim değil hani Wink Very Happy

teşekkür ederim sağolun,
kaskım marushin x-moto, lakin kendi adıma tavsiye etmeyeceğim bir model. çünkü;

gereğinden fazla yumuşak ve dayanıksız, ayrıca fazlaca rüzgar alıyor, kışın sıkıntı yaratıyor. tek artısı vizörlü olması. ayrıca x kasklar gibi burun kısmı fazlaca uzun, fiyat farkı var ama arai ya da shoei"yi tercih ederim

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
the_venturer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Mar 26, 2010 10:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Elinize sağlık. Uğraşmanıza değmiş ancak tam yüklü iken teste çıktınız mı? Sormamın nedeni; kaynaklarının bayağı zayıf gözüküyor olması.
Diğer bir konu; o far korumadan ben de istiyorum. Cool
Diğer bir konu da:) arka fren hidroliğinizi değiştirme vakti gelmiş geçmiş. Rengi kırmızı. Tehlike çanları Exclamation Fren sistemine arıza verir. Her yıl değiştirin.
Selamlar, kazasız belasız sürüşler.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
marcos2609
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Mar 27, 2010 12:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

the_venturer demiş ki:
Elinize sağlık. Uğraşmanıza değmiş ancak tam yüklü iken teste çıktınız mı? Sormamın nedeni; kaynaklarının bayağı zayıf gözüküyor olması.
Diğer bir konu da:) arka fren hidroliğinizi değiştirme vakti gelmiş geçmiş. Rengi kırmızı. Tehlike çanları Exclamation Fren sistemine arıza verir. Her yıl değiştirin.

çok teşekkürler sağolun

tam yüklü, parke taşlı-çakıl-çamur-stabilize yolda defalarca test ettim. işin açıkçası bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar. aslında kaynak yerlerine birer vida düşünmüştüm ama yapan usta(aynı zamanda motorcu) garanti verdiği için vazgeçtik. ama bu demek değil ki ileride kesinlikle çıkarmayacak.

arka fren hidroliğini değiştireli 5 ay oldu, hiç dikkat etmemiştim, bir bakayım, çok teşekkürler

far koruma ilginç gelecek ama kümes telinden yapıldı. boya kısmı bana ait 20lira tuttu. kümes teli artı 4mmlik demir tel çerçeve ile yaptırmıştım. birkaç ay sabrınız varsa (askerlik arası) sonrasında yardımcı olurum.

saygılar sevgiler
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Mar 27, 2010 5:31 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

marcos2609 demiş ki:
the_venturer demiş ki:

çok teşekkürler sağolun

tam yüklü, parke taşlı-çakıl-çamur-stabilize yolda defalarca test ettim. işin açıkçası bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar. aslında kaynak yerlerine birer vida düşünmüştüm ama yapan usta(aynı zamanda motorcu) garanti verdiği için vazgeçtik. ama bu demek değil ki ileride kesinlikle çıkarmayacak.

arka fren hidroliğini değiştireli 5 ay oldu, hiç dikkat etmemiştim, bir bakayım, çok teşekkürler

far koruma ilginç gelecek ama kümes telinden yapıldı. boya kısmı bana ait 20lira tuttu. kümes teli artı 4mmlik demir tel çerçeve ile yaptırmıştım. birkaç ay sabrınız varsa (askerlik arası) sonrasında yardımcı olurum.

saygılar sevgiler

Tam yüklü iken bir İskandinav ülkeleri gezisi en iyi test olur hazır boynuzlar da takılmışken. Very Happy Vidaları yarı vida sabitleyici ile tutturun bence.
Koruma için beklerim fakat üstüne yatmak yok sözünüzün, ona göre. Daha yakından fotosu varsa yollar mısınız? Bu arada far koruma nasıl duruyor orada?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
marcos2609
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cmt Mar 27, 2010 6:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

the_venturer demiş ki:
Vidaları yarı vida sabitleyici ile tutturun bence.
Koruma için beklerim fakat üstüne yatmak yok sözünüzün, ona göre. Daha yakından fotosu varsa yollar mısınız? Bu arada far koruma nasıl duruyor orada?

vida sabitleyici iyi fikir çünkü bugün vidaların az da olsa gevşeyebildiğini gördüm.

sözüm sözdür, yaptırdığım usta eğer yerinde duruyorsa bir günlük mesele.
hemen nasıl tutturulduğuna geçelim. dakar camın tutturulduğu 4 vidadan alttaki çiftine lama yardımıyla sabitlendi. foto açıklayıcı olmazsa detay verebilirim. aslında orjinal touratechler gibi sinyal tutuculara da sabitlemek gerekiyordu

http://www.mototalonline.com/resim_goster.asp?img=http://www.mototalonline.com/images/products/00/11/79/1179_buyuk.jpg

Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
3. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar