Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Uyarması Benden...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Uyarması Benden...
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
PARDUS
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Nis 05, 2005 9:19 am    Mesaj konusu: Uyarması Benden... Alıntıyla Cevap Ver

Geçenlerde canım sıkıldı ve biraz dolaşmak istedim motorumla.Bu arada şunuda belirtmeliyim, motorumu yeni aldığım için henüz yabancıyız birbirimize.Neyse, önce benzin aldım bir iki saat kadar turladıktan sonra eve dönmeye karar verdim. Tam evin önündeki viraja geldiğim sırada, daha önce orada olmayan ve yol çalışmasından kalan çakıl dolu kısma giri verdim daha hiçbirşey sezinlemeden ben ayakta motorum yan yatmış vaziyette yerde dururken buldum kendimi.Neyse olur böyle şeyler diyordum ki, ne göreyim? Depo kapağım açılmıştı ve oluk oluk benzin boşalıyordu yere,bir an için akan benzinin parlamasından korkmadım desem yalan olur. Neyseki ciddi bir hasar görmeden kaldırdım motoru. Şimdi bir çok arkadaşımız ya kontrol etseydin kapağı falan diyecek ama eminimki bir çoğumuz böyle bir şeyi yapmıyor. İşin ilginç tarafı bu konuyu arkadaşlarımla paylaştığımda F 650 GS sahibi bir arkadaşın da benzer bir durumla karşılaştığını öğrendim.Kapağın dili yaydaki paslanma nedeniyle sıkışıyor ve kapttığınızı sandığınız kapak gerektiği gibi kapanmıyormuş. Tüm modellerde bu ihtimal mevcut diye düşünüyorum.Siz siz olun her benzin alışınızdan sonra kapağın kilitlenip kilitlenmediğini iyice test edin. Uyarması benden...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ssaygl
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Nis 05, 2005 10:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:
Siz siz olun her benzin alışınızdan sonra kapağın kilitlenip kilitlenmediğini iyice test edin. Uyarması benden...

ARKADAŞIM HERKES ADINA TEŞEKKÜREDERİM.DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BİR KONU ÜZERİNDE DURMUŞ OLMAN TÜM MOTORCU ARKADAŞLARIMIZA GEREKLİ YARARLI BİR BİLGİ.EMİNİM HERKES DE BÖYLE KAZALAR YAŞAMIŞTIR.HERKEZİNDE BÖYLE DİKKAT GEREKTİREN KONULARI BURADA PAYLAŞMALARINI İSTERİM.BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN.YA PARLASAYDI BU BENZİN.AMAN ALLAHIM DÜŞÜNEMİYORUM KORKUNÇ OLURDU ,LÜTFEN HERKES DİKKATLİ OLSUN ARKADAŞLAR HER KONUDA . (k_crying) ÜZÜCÜ OLAYLARLA KARŞILAŞMAYALIM
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Sal Nis 05, 2005 9:04 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Herkesin başından geçmiş ufak tefek birçok olay var.Bilmem dikkatinizi çekiyormu bir kısmı (Belki de bir çoğu) Hiç akla hayale gelmeyecek şeyler.(Pardus'unki gibi).Aslında herkesin böyle anlatması iyi oluyor.En azından herkes birbirini dinleyerek bazı şeylere hazırlıklı oluyor.Teşekkürler Pardus..Sevgiler.
Şinasi Gönenç
BMW R 1200 GS
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
dr_inanc_sargin
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Nis 05, 2005 11:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Abi geçmiş olsun Cool şimdi aşağı inip deponun kapağını kontrol ediyorum..
Peki sen de sabah yada soğuk havalarda ilk çalışmada sıkıntı oluyor mu m pardus.. Cool
PARDUS
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Nis 06, 2005 7:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bir süredir böyle bir sorun oluyordu dr, ben de aküyü yeniledim.Şimdilik hiçbir sorun yok.Tabi bunda havaların ısınmasının ve motorumu kışa göre daha sık kullanmamın alakası olabilir...İlginiz için teşekkürler arkadaşlar, böylelikle bir kişinin bile üzücü bir olay yaşamasının önüne geçebilirsem ne mutlu bana.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar