Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - BMW r1100 gs mi yoksa 1150 gs mi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

BMW r1100 gs mi yoksa 1150 gs mi
Sayfa Önceki  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Prş Ksm 19, 2009 5:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Aksu, istanbuldan bir arkadaşım 9 liraya inanılmaz düzgün 1100gs aldı iyi bir ustayla gitti tabi.. makina 80.000km de idi aldığında şimdi 110.000km civarıdır.. ama makinada gayri faal hiç bir şey yok.. bakan bakmış kısacası.. ben o anlamda bir makina bulması gerekir demek istedim zati... yok sa sende haklısın piyasada cidden çok fazla leş var...

Murat aman dikkat Aksu abimin dediği gibi motorculuktan soğutur alim allah...

neden 1100 yada 1150 650 falan düşünsen? dediğin rakamlara cidden güzel makinalar alınır 650 sınıfında.. hem ona binersin (sorunsuzca) hem acık daha para yapar 1150gs alırsın benc...

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
kanyak
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Ksm 19, 2009 6:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

1100 den uzak dur, imkanını biraz daha zorla 12-14 arası 1150 al derim. şahsen ben öyle yapıyorum. elimdeki ile F650 aldım, makineyi biraz toparladım. şimdi çillop gibi oldu. sezon başında duruma göre satıp 1150 almayı düşünüyorum. izmir deki gruptan bir arkadaşın 1100 ü vardı, yeni sattı. bakım önemli değil ama bir arıza oldumu çözesiye kadar göbeği çatlıyor. BMW servise götürdümü sağlam fatura çıkıyor, onun için sanayideki (sözde) bmw ustalarını dolaşıp derdine derman arıyor. en basiti (aklımda kaldığı için yazıyorum) gaz kelebeklerinin burçaları aşınmış, değişmesi gerekiyormuş. nedir, nasıl bir parçadır görmedim. 4 tane burcu 250 TL ye yaptırmış. orjinalinin 300€ civarında olduğunu söylemişti.
umarım bu yazdıklarım yanlış anlaşılmaz ve bazı abilerimizi üzmeyiz. bunlar gözümüzün önünde gelişen olaylar. bunları bilmeme rağmen ben yinede 1150 gs için hazırlanmaya çalışıyorum.
saygılar.

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Prş Ksm 19, 2009 6:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kanyak, eyvallah dostum.. tabi tecrübelerimizi buraya yazcaz ki örnek teşkil etsin.. neden kızsınlar kızacaklarını sanmıyorum! ne bire bin katıyoruz ne yalan yanlış!! gerçekler buysa bir gün hepimizin şına gelme ihtimali var...

eline sağlık yazdıkların için...

bu arada aynı fikirdeyim 1150gs yi çok seviyorum... ama son motorum V-MAX olacak.. Wink

bilmem anlatabildim mi Hakkı'cım?.. Wink

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
cossie
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Ksm 19, 2009 9:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

al 1150 rahat edersin sanıldığı gibi sorunlu bir motor değil,her türlü sorununun basitçe çozüldüğü boxer grubu var ordan yardımda alırsın,tavsiye ederim yanlış anlaşılmasın 1100 de çok iyi makine ancak artık çok eskidi temizini bulursan 1100 de güzeldir.
Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Prş Ksm 19, 2009 9:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cossie demiş ki:
al 1150 rahat edersin sanıldığı gibi sorunlu bir motor değil,her türlü sorununun basitçe çozüldüğü boxer grubu var ordan yardımda alırsın,tavsiye ederim yanlış anlaşılmasın 1100 de çok iyi makine ancak artık çok eskidi temizini bulursan 1100 de güzeldir.

BOXER GURUBU dediğin nedir.. anlayamadım.. ordanda yardım alırsın demişsin de..

konuyu açman mümkün mi acaba..

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Sonraki
2. sayfa (Toplam 16 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar