Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - BMW G 450 X HAKKINDA BİLGİ VE TECRÜBESİ OLAN VAR MI?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

BMW G 450 X HAKKINDA BİLGİ VE TECRÜBESİ OLAN VAR MI?
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Metoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Ksm 07, 2009 9:32 pm    Mesaj konusu: BMW G 450 X HAKKINDA BİLGİ VE TECRÜBESİ OLAN VAR MI? Alıntıyla Cevap Ver

Slm Arkadaşlar,
BMW nin G 450 x Modeli hakkında bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlardan bu makine hakkında yorumlarını ve eleştirilerini öğrenebilirmiyim...
Saygılarımla...
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Metoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 08, 2009 12:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Kroscular,endurucollar,Bmwciler,KTMciler, ...Yardım bekliyorum yokmu bu makineyi tanıyan,eksilerini artılarını anlatacak arkadaşlar hu huuuuuu.....
Metoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 08, 2009 8:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

sağlık olsun ne yapalım ,bu konuda sitemizde bilgi sahibi yok demekki,sanıırm bu makine yeterince yaygın değil,herkese teşekkür ederim,
Saygılarımla,
the_venturer
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 22, 2009 12:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu makine ülkemize gelmiyor. G650X serisi ile hemen hemen aynı. Motor hacmi olarak bir beden ufağı.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Metoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pzr Ksm 22, 2009 12:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

the_venturer demiş ki:
Bu makine ülkemize gelmiyor. G650X serisi ile hemen hemen aynı. Motor hacmi olarak bir beden ufağı.

the_venturer bu makine bir kaç yıldır satışta,ben inceledim çok hoşuma gitti,hatta bu yıl ülke genelinde 7 adet satışıda yapılmış,dediğin gibi güç 650 gibi ama daha hafif ful dolu hali 120 kg,ama kullanmadım bu nedenle kullanan arkadaşların eleştirilerini öğrenmek istedim ama kimse çıkmadı Smile
selamlar...
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar