Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - africa twin e monte edilebilecek crashbar tamponları

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

africa twin e monte edilebilecek crashbar tamponları
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cum Ekm 30, 2009 2:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

proxima, bu konuda bu kadar kasma bence bak "...der __face__" ne diicek.. Smile
(saygısızlık kabul etme lütfen, ince espriler.. ) demir koruma demiri olmak için zaten yeterince sert bi metal.. benim arkadaşım benim HB ın aynını hatta dediğim gibi et kalınlığı aynı olan demiri 2 senedir kullanıyor.. ve bi kazası oldu, bi sürü düşmesi oldu.. HB düşünce içe bükülütor, ayağınla iteliyip açıyorsun.. ama onun o su borusundan yapma demirin eyildiini hiç görmedim, duymadım.. mühim olan.. adama bi şablon olsun diye, bni koruma demiri sunmak.. sen sun o bu işi kıvırıyo.. Smile

saygılar..

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cum Ekm 30, 2009 2:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

proxima, yanlış anlamazsan yaş kaçtı acep?..
hitab ederken kasılıyorum da.. bir saygısızlıkta bulunmak istemediğimden...

yani bilader desem nası olur abi desem yada amca desem nasıl olur die...

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
proxima
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 30, 2009 8:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bendeniz 34

demirin bükülebilir olması arzulanan birsey. soku absorbe etmesi şasi daha hayati aksamın deforme olmasının önüne geçiyor.

maalesef TR de boyle bir koruma demiri yok. Ingilaz malı zaten.

ama ben ilerde teknik cizim yapıp deneyebilirim. Buldugum demirin internet de markasını bulamadım. daha degisik acılarda resimler bulabilirsem yapabilirim sanırım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Misafir
Misafir

MesajTarih: Cum Ekm 30, 2009 8:43 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bence demiri bükecek usta bu resimlerden bakarak,önce kıymetsiz ve kolay işlenen bi malzemede -mesela insaat demiri- deneyerek örnek çıkarır,ikincide işi bitirir.resimler yeteri kadar güzel bence.
Başa dön
__face__
BMW Grubu
BMW Grubu

MesajTarih: Cum Ekm 30, 2009 8:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ygr, yaa usta şimdi heesab et bi bağlantı yerlerini yada hangi kıvrıma kadar kaç cm olduğunu neresinden kaçıncı cm den kaynak atılacağını ve benzeri bi dürü ölçü işleri... o iş örnek demir olmadan cacık olur... zati adamda bize demiri getirin bükeyim demişti... (f650 ninkinde)

bak gene konu arasında F650 lasını yerleştirdim cümleye, hemde parantez için de...

Feyzhan
ÖZTÜRK
545 401 45 46
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
5. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar