Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - aprilia pegaso mu, kawasaki kle 500 mü? merhabalar bu arada

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

aprilia pegaso mu, kawasaki kle 500 mü? merhabalar bu arada
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
wolfmann08
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 22, 2009 3:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

BELO demiş ki:
transalp çok para bence o pasraya degmez o motor o parayı vermenin bir anlamıyok o kadar ona para verilecegine ktm alınsın daha iyi parça fiyatları yarıyarıya daha ucuz

Size katılmıyorum TA nın hem asflat yolda kı kalıte ve rahatlıgı hemde stabılıze azadıke rahatlıgı ve perfonmasını gorunce para olarak kasılıgının hakkını verdıgını goreceksınız fakat yorumunuza saygı duymakla beraber katılmadıgımı bıldırmek ıcın yazdım. bu işler tercıh meselesıdır. bence ıyı olan sızce olmayabılır ama TA kullanna suruculerden bu gune kadar şikyat edenı duymadım sadece yakıtm mevzuu dısında Laughing Artvınden sevgı saygılar
www.artvinmotosikletkulubu.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
hakan2
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 22, 2009 4:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

kle göre pigasso daha geniş sele ama transalp daha rahat ve konforlu 2 hafta önce ben aldım rahatım güzel makine
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
BELO
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 22, 2009 4:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

valla dediğim gibi dfiyat çok ta için yakıtınıda bilmiyordum oda artı oldu ben kle 500 ume 30 lralık benzin aldımmı 230 km gibi bir daha alıyorum ama gaz açmak gibi bir huyum yok Mr. Green tabi bunlar hep benim düşüncem dünde bir ta sahibinede aynısını söyledim bana göre çok çok bir avantajı yok kle 500 den
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 22, 2009 4:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Pegaso, TA ve KLE'ye göre daha ufak tefektir. Eğer dişli lastiklerden takarsanız ve de arazide yağmur çamur demem diyorsanız diğer ikisine göre daha çevik ve atılgandır.

Fakat ben KLE'mden memnunum. Sonuçta her kes kendi motorunu övecektir. Yazdığım ayrıntının dışında kafanızı fazla yormayın. Hepsinin kendisine göre artıları ve de eksileri vardır. Görüntüsünü beğendiğinizi alın derim.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
faris
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 22, 2009 7:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Tabiki arkadaşlar TA diğerlerinden tartışmasız üstün dür.Ama pegaso ve kle arasın daki bir seçimde tercih kle den yana olmalıdır.Pegaso enjektör lü bir makina kullanıyor ve bu tur sistemler komplike elektronik sistemler içerir.Bakımı ve arızasından heryerde anlayan usta bulmak zordur.Ayrıca aprilia kullanıcısı olan ve parça sorunu yaşayan arkadaşlar oldu.Pegasoda kullanıcıların dan,fazla yaktığına dair şikayetler duydum.Makina nekadar sade olursa okadar az problem demektir.Markanın arkasında duran ithalatçı yoksa uzak durmanı tavsiye ederim.Bence kle bir adım öne çıkıyor hem karburatorlu hemde problemsiz bir makinası var tabii bakımlı olmak kaydıyla,herturlu parça bulunabılıyor ve aynı makinayı kawa en500,gpz500,er5 gibi modellerinde kullanıyor.aralarında en önemli fark ta pegaso tek, kle de çift silindirli makinalara sahip.Tork olarak pegaso üstundur ama vibrasyon kle de yok denecek kadar az dır.Alım satımıda pegasodan kolaydır.Yani kle nın artısı fazla bence.İnşallah bir fikir verebilmişimdir
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
3. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar