Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Motosiklet Dernekleri Güvenlik İçin Neler Yapmalı...

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Motosiklet Dernekleri Güvenlik İçin Neler Yapmalı...
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Sürüş Eğitimi
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
pelletizer
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cum Nis 10, 2009 12:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sevgili arkadaşlar bende 50 lili torun lu torbalı yaşları yaşıyorum etkinliğe karar verirseniz ben de gelip sizlerle tanışmak isterim.

Batının sanayi toplumu olması fransız ihtilalinden bu yana yaklaşık 300 küsüur sene oldu onlar bilgi toplumu olduda gittiler biz daha sanayi toplumu olamadık şanlı cumhuriyetimiz 100 sene bile olmadı tabiki gelişememizde ki sebepler hepimizce malümunuzdur,feodal yapıya oy uğruna prim verenler den tutun da alevi sünni diye ülkemizin güzel insanlarını birbirine düşürüp fitne ile günümüzde de alt kimliklerin daha da öne çıkarıldığı politikalar üretenler meydana gelen kargaşadan da amiyene tabirle malı götürenler ülkeyi soyup soğana çevirenler var oldukça şahsen bundan daha iyi evrenselleşme dünyaya intibak, demokrasi bağlamında ileri gidebileceğimizi şahsen sanmıyorum .umutluyum o kadar,hal böyle iken okuma oranının batıya göre düşüklüğünün negatif etkisi ile konumuz daki maruzatımızın biz motosiklet sevenlerin arzu ettiği bir ambiyansa dönüşe geçeceğini hayal etmek ten başka bir şey elimizden gelmiyeceğini görüyor ve üzülüyorum.düşününüz lütfen; parlemento muz da bir tane bile aktif motosiklet camiamızdan birisi var mı yok bizleri oy zamanı kullananlar bu devasa motosiklet camiasının da proplemlerini çözecek bilgi ,ilgi den yoksun olarak başka mevzularla uğraşırlar ne bileyim araba satışları düşmüş de ötv indirimi felaan bunla uğraşıyorlar, ya parası batsın önce sosyal devlet olarak halkının sağlığı ile motosikletlilerin sakatlamaması ölüm oranlarının düşürülmesi ,uygar batı bu konuda ne yapıyorsa bunlarla biraz ilgilen ,lakin bizler böyle serzenişlerde bulunuruz ,motosikletliler karayollarında ki ölüm giyotinlerinde can vermeye devam ederler elimizden gelebileceklerinde çok olmadığını görüyorum dinleseler bile olumlu adım atmayacaklarını da biliyorum çünki bu bir süreç yazımın başında değindiğim gibi daha alacağımız çok yol var bir o kadarda zorlu ve çetrefilli umarım bu kötü devran biz motor sever dostların lehine dönebilir kim bilir ne zaman??
İyi de pelletizer topiği ağlama duvarına çevirdin diyen arkadaşlarımız olabilir ,çözüm önerin yok mu diyenlere önerim şu:Bu haklı taleplerimizin gerçekleşe bileceği yer yani suyun başı nı tutmamız lazım o yerde parlementomuz ,bir kaç milyon motosiklet kullanıcıları olarak artık yeter deyip x,y,z partilerini bırakıp kendi camiamızdan bir veya bir kaç arkadaşımızı parlementoya göndermek amiyane tabirle tuluma oy atmaktan geçiyor yada listelerin üst sıralarına bu arkadaşlarımızı bilinen partilerin listelerine dahil ettirelim daha sonra bu arkadaşlarımızı denetliyelim zaten konuya vakıf olan arkadaşlarımız parlementoda ne gerekiyorsa onu yapacaklardır aksi takdirde bir başkalarını seçeriz yoksa bu topiklerde daha çok yazar çizeriz. Smile

En son pelletizer tarafından Cum Nis 10, 2009 2:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
Alfa
------------------------
------------------------

MesajTarih: Cum Nis 10, 2009 5:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Pelletizer, neden olmasın. Büyük düşünmek budur. Önce bir birlik olalım inşallah sonrada bakalım neler yapabiliriz. Zaten herkes kendi çöpünü kaldırsa ülke temiz olurdu. Selamlar.

http://alfamotosiklet.blogspot.com
www.alfamotosiklet.net
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
aleko
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Nis 11, 2009 1:58 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

suyun başını tutmaya gittim baktım ki çok insan var
bırak suyu tutmayı orada çabalasan bir yudum su içirtmeyecekler. bıraktım.
işte böyle pelletizer arkadaş..

benim için artık sadece iki tip insan var.
iyi ve kötü. altında ne olduğu beni hiç ilgilendirmiyor.

50 üstü arkadaşlar...
istanbul da, bu günlerde ortak bir yer tespit edelim
ve orada görüşüp bir tanışalım.

baktık ki uyum olabilecek
kısa bir gezi programlarız.
baktık ki kısa gezide uyum sağlanıyor
ehh...

aleko
xt660r
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Alfa
------------------------
------------------------

MesajTarih: Cmt Nis 11, 2009 11:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Benim işyerim güngören/bahçelievler de, orada da toplanabiliriz. Çünkü şu an için üç kişiyiz bu sayıda iş yerimde toplanmaya mani değil. 7 kişiye kadar ağırlayabilirim. Tabi sizce de uygun ise.

http://alfamotosiklet.blogspot.com
www.alfamotosiklet.net
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
aleko
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pzr Nis 12, 2009 1:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

13 pazartesi-15 çarşamba arası bir günde
uygunsa öğle saatinde bir çay molası olabilir.

aleko
xt660r
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Sürüş Eğitimi Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar