Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - honda motorsiklette üretim hatası

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

honda motorsiklette üretim hatası
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
trekkermeister
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 08, 2009 7:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

evet dostlar gerçekten türkiye'de motosiklet alırken firmaya çok dikkat etmek lazım.ve malasef bir elin parmakları kadar ya var ya yok.20 yıllık enduroculuk hayatımda zaman zaman tüm markalarda bu tür sorunlara şahit olmuşumdur.galiba markalardan daha çok bizim insanımızda problem var. kurnaz satıcı hesabı satarken melek sorun olduğunda şeytan gibiler.ve marka temsilcilerine bu tür sorunları doğru yansıtmadıklarını düşünüyorum.yoksa hiç bir dünya markası kendisinin sorunlu olduğunu düşündürmek istemez diye düşünüyorum.adamlar neticede sorunlu bütün makinelerini dünyadan toplıyabiliyorlar.sorun bizim insanımızda.hep destek tam destek. Sad
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ahmt2003
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Nis 09, 2009 10:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Firmaların adaleti büyüklüğü 1. dünya ülkekerinde,Hangi büyük firma olursa olsun bizim gibi ülkeleri par olarak görüyor.Kanunlarımızdaki boşluk ve bizlerin kaderciliği bu işlere ön ayak oluyor.!998 yılında malum firma titan modelini Türkiyede üretirken fabrikaya bizi gezmeye götürdüler,Baktık hiç görmediğimiz aksesuar ve ekipmanları daha kaliteli sorduk fiyatı aynı dediler sorduk nezaman piyasaya verileceğini sorduğumuzda anladıkki onlar avrupaya ithal olacak modellermiş.Kendi vatanımızda 2. sınıf muammele görüyorduk.Aynısını peugeot markasında yaşadık bir sukuter modeli almanyada 2 yıl üstüste yılın sukuteri seçildi fan kulupleri hala var bu model ülkeymize getirildi sevindik ama tüm modellerde sekman sesi vardı hatta bir modeli montajdan sonra çalıştıramadık baktık sekman piston kırık öğrendikki banttan hatalı çıkan silkindir gurubu 3. dünya ülkelerine gönderiliyormuş.İşte böyle
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Enduromann
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Nis 09, 2009 2:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba hondamotor35

yolunda basarilar diler sana destek vermeye haziriz. Sonucu bende merakla bekliyorum.

Saygilar

Ercan

ENDUROCUNUN KALP ATISI
http://img30.imageshack.us/my.php?image=motorsevdasi.mp4
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Skype Adresi
tigerblood
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 22, 2009 8:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

selamlar .. pelletizer gibi bende motorun üretim hatasını merak ettim..????

[img]http://i751.photobucket.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
cen-art
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 22, 2009 10:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

En basit örnek,,,Haftasonu Yalova`ya geçtik Kocaeli`den arkadaşlar bizi Serindere ve sonra Kartepe`ye götürdüler sagolsunlar saat 18.00 da Green Park`tan çıktık 20.00 da Bahçelievler`de idik arkamızda eşlerimizde oldugu halde 120-140 km.süratle İstanbula döndük.Nekadar büyük bir risk otobanda dans bu iş hiç hata kabul edermi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Peki İstanbul`da bir firmanın üretim hatası olan motorları yedek parça olarak kullanacagım diye Türkiye`ye sokupta sattıgını ve o arızayı yaptıgında garantiden diye degiştirdigini bilen varmı.....
Evet Türkiye burası hayatımız hiç önemli degil....

Cengiz ÖNEN -cen-art
İSTANBUL

2006 TA

Enduro olsun çamurlu olsun.
http://www.karbondizayn.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3  Sonraki
2. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar