Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - honda motorsiklette üretim hatası

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

honda motorsiklette üretim hatası
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
hondamotor35
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Nis 08, 2009 10:29 am    Mesaj konusu: honda motorsiklette üretim hatası Alıntıyla Cevap Ver

www.hondamotordasorunvar.com

2008 yılında İZMİR deki YÜKSELİŞ HONDA- ALİ ARDA YÜKSEL den 0 KM satın almış

olduğum NT 700 TOURİNG SINIFI MOTORSİKLETİM’ de 30.01 .2009 tarihli MAHKEME

KARARI ile HATALI BİR ÜRETİM OLDUĞU KANITLANMIŞTIR. (Ek aşağıdaki karar)

Satıcı firma YÜKSELİŞ HONDA - ALİ ARDA YÜKSEL ve ithalatçı firma HONDA TÜRKİYE

Bu milyarlık motorları satarken MALLARININ ARKALARINDA DURMAMIŞLAR ve mahkeme

boyunca da ne kendileri nede vekilleri ilgilenmemişlerdir, HİÇBİR YAKLAŞIMIMIZDA kendileri

ile UZLAŞAMADIK. Mahkeme sonunda ise sadece ilgilendikleri MADDİ KAYIPLARINI EN

AZ SEVİYEYE İNDİRMEK için kanunların vermiş olduğu TEMYİZ YOLUNA GİTMİŞLERDİR.

Biz bu motoru alırken tüm imkanlarımızı zorlayıp bir miktar peşin , diğer kısmını ise banka kredisi

ile aldık. HAKKIMIZI ARARKEN GEÇEN ZAMANDA KULLANMADIĞIMIZ MOTOR İÇİN

* BANKAYA FAİZ ÖDEDİK.

* PLAKA MASRAFI YAPTIK.

* DEVLETE BANDROL ÖDEDİK.

* KASKO YAPTIRDIK.

* MAHKEMELERE GİT-GEL, BİLİRKİŞİ RAPORLARI DERKEN İŞ KAYBIMIZ.

* CEBİMİZDEKİ NAKİT PARAYI MAHKEME HARCI - AVUKAT GİDERLERİ İÇİN VERDİK.

* MOTOR BEDELİNE EKLE YEMEDİĞİMİZ FAHİŞ FİYATLA SATTIKLARI AKSESUARLARI DA ELİMİZDE KALMIŞTIR.

KISACASI HONDA yetkili satıcısı YÜKSELİŞ HONDA-ALİ ARDA YÜKSEL ve

ithalatçı/üretici HONDA TÜRKİYE , MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve

TÜKETİCİ HAKLARI ’ na bu kadar değer veriyorlar .

İŞTE SİZE HONDA ‘nın GERÇEK YÜZÜ !.

İLETİŞİM NUMARAM : 0 532 214 29 59

desteklerinizi bekliyorum
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
cc
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 08, 2009 11:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba arkadaşım öncelikle geçmiş olsun diyorum,malesef bu tür olaylar TR.de sıkca görülen bir durum,bunun markayla bir alakası yok.Bizler tüketiciler olarak her zaman bu tür olaylarla karşılaşıyoruz.Siz azimliymişiniski olayın arkasını bırakmayıp takip etmişsiniz,bu yolda zamanı,parayı ve en önemlisi motorunuzu ortaya koymuşsunuz.Tabiki bizler yani en azından motor camiası olarak sonuna kadar arkanızdayız,(en azından ben) tekrar geçmiş olsun diyorum.Birgün biryerlerde buluşmak üzere sağlıcakla kal.Antalyadan Cengiz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
vetmemo
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Çrş Nis 08, 2009 11:28 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Honda buna nasıl cevap verecek merak ediyorum?Tüketicinin mutlak bir memnuniyetsizliği var.Kusurlu ve ayıplı bir mal sattiklarına inanmak istemiyorum ama tesbitler ortada.Firma bu tip hatayı nasıl yapar.
Bir kaç yıl evvel bir Capanord un başına böyle bir olay gelmiş,Aprilia malına başta sahip çıkmamıştı.Sonunda tüketici de Capanord ve Aprilia ya sırtını dönmüştü.
İşte o günden bu güne belini zor doğrulttu.
Eğer Honda Türkiye bu hatayı kabul etmiyor ise japon Honda ya durum bildirilmeli,oradan da sonuç alınamıyorsa bu hata bütün motosiklet forumlarına taşınmalı.Tüketici bilinçlenmeli.Motosiklet hata affetmez.İkiteker in üzerinde
gidiyoruz.Üretim hatası bir motosiklet kazaya sebep verebilir,insanların ölümüne
veya sakat kalmasına da neden olabilir.
Bunun sonucunu merakla bekliyor ve izliyoruz.......

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
pelletizer
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Çrş Nis 08, 2009 11:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

En büyük hatanız İzmir vilayetimizden motor almanız bunun merkezi İstanbul diyorum,
Yıl 2006 yükseliş(bornova)cooper motorumu takasa verip sıfır varadero alalım dedik motorunuzu bir görelim sonra anlaşabiliriz dediler,sanalda anlaşmış idik bende hani bir ikramınız yokmu çay kahve? bana denilen abi kalkıyorsun karşıda sebil bar ne içmek istersen oradan temin ediyorsun self servis yani eh bende kalkıp kendi çayımı doldurdum bana bunu diyen patron felan değil orada çalışan,dostum motosikletin esnafı olmayanlar bu işi bilmez sadece işportada bişeler satıyormuş mantığı ile hareket ederler sizin maruzatınızda olduğu gibi, bende istanbula Mototal,a gittim aynı takası yaptım varadero mu aldım izzeti ikramın ardı arkası kesilmedi yemek (zorla) bize yedirildi güler yüz ve konukseverlik lerine hayran kaldım bu da para kazanıyor insana değer vererek izmirde ki malüm kişide.
Hülasa mahkeme kararı ile haklılığınız ortada paşa paşa ödeyecekler ne gerekiyorsa yapacaklar siz siz olun motorunuzu almazdan önce bayii hakkında araştırma yapın bu tip durumda yasal ,haklı konumlarınız da sizin yanınızda olabilmesi açısından çok önemli son pişmanlık fayda vermez birde motosiklet esnafı olamayanlar bu işden anlamazlar, anlamadıkları işe de para kazanmak uğruna balıklama atlarlar şekil A da görüldüğü üzere.Bende sizi destekliyorum ve arkanızdayım. Smile
not:Motorunuz daki üretim hatasının ne olduğunu belirtmemişsiniz ne idi acaba??
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 08, 2009 3:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Dişimizden tırnağımızdan arttırıp tutkumuz için bu fedakarlık yapıtıktan sonra adamlar seni hiç yok sayması anlaşılır gibi değil hak adalet yerini bulmuş bence manevi tazminat davası da açmalısın gittiğin bu yolda seni destekliyorum dostum
www.artvinmotosikletkulubu.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3  Sonraki
1. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar