Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Paketlemek

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Paketlemek
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
lordlothar
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Arl 12, 2008 5:28 pm    Mesaj konusu: Paketlemek Alıntıyla Cevap Ver

Merhabalar,
KLE 500 üm arkasında 48 Lt kappa topcase var. Bir yere giderken tek bagaj opsiyonum bu. Ama ben biraz daha eşya taşımak istersem nasıl bir paketleme tekniği uygulayabilirim.

bası topcaselerde gördüğüm, nasıl desem, topcase in üzerinde takılan ızgara vari aparat ayrıca satıır mı? Onu topcase in üstüne monte edince üzerinde bir şeyler bağlamak için düz bir satıh elde ediliyor. Dışardan alırsam topcase i delip kendim takabilir miyim? Bunun üstüne ne tip bir çantayı hangi şekilde bağlayabilirim, bunun bir tekniği var mı? Silindir şekilndeki kılıflara doldurup perlonlarla mı bağlamak uygun olur?

KLE 500 için ne kadar aradıysam yan çanta askı aparatı bulamadım. Üreticilerin sitelerine de baktım göremedim. Forumda bazı arkadaşlar kendileri yaptırmışlar. Kumaş yan çantalar var ama yeterince büyük ve güvenilir gelmedi hiç bir model.

Kalmalı bir yere giderken çok zorlanıyorum, keşke yan çantam olsaydı Sad

Ne tavsiye edersiniz?

Teşekkürler.

"Ben bir silah hayaliyim ama içimdeki kurşun gerçek"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
pelletizer
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cum Arl 12, 2008 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Lordlothar givi_ kappa ikiside aynı firmadır.bu topcase lere ait port bagaj demiri satılmaktadır lakin çok fazla yük saramassın,sarsan bile yolda motorsikletinin
aero dinamiğini bozar(en fazla 10.5 kg müsade edilir,emniyet açısından)
size önerim ise sosis çanta(55 litrelik olanları bile mevcut) alabilirsiniz bunuda askı lastikleri ile artcınızın bulunduğu bölgeye bağlayabiirsiniz hem fiyatlarıda çok ucuz
yağmur ,toz geçirmemezlikleri vardır.yan çantalar bence o kadarda gerekli değil,
şehir içinde trafikte tehlikeli olabiliyor bence.selamlar Smile
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 13, 2008 1:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bu resim size bir fikir verebilir. Öndeki küçük bir depo üstü çanta. Arkada sele üstünde Hein Gericke silindir torba-çanta. Bir de topcase çanta bana yetmişti.

Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
BELO
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cmt Arl 13, 2008 10:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

yeni aldıgım motorda hem yan çanta demiri var hemde topcasemin üzeründe baglama demirlerinden ama bu kadar işe yarayabileceklerini yahmin etmemiştim bu topiğe baktıgım iyi oldu benden onceki sahibi 250 ytl verip yurt dışından almış yan çantalar için demiri ebayda vardır diye tahmin ediyorum inşallah gonlune gore bulursun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Arl 15, 2008 10:25 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

cevaplar için çok teşekkürler, özellikle fotolu olmaları çok işime yaradı. Geçen hein gericke ye uğradım. Sosis çanta 45 Eu idi. Küçük de olsa bir depo üstü çantam var ama harita gözlü büyük olanlarından almak istiyorum bir tane.

Yan çanta demiri için ise, Hepco-Becker'den buldum, türkiye dağıtıcısı Mototal'a mail attım, 200 eu fiyat verdiler ve sipariş verirsek Şubat'a gelir dediler. Ebay de bulurum dedim ben de ama KLE500 ABD de satılmadığı için bulmak biraz sıkıntı.

Tekrar teşekkürler.

"Ben bir silah hayaliyim ama içimdeki kurşun gerçek"
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Genel Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4  Sonraki
1. sayfa (Toplam 4 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar