Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - BMW f650 gs ile Honda Transalp arasındayım lütfen yardım!

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

BMW f650 gs ile Honda Transalp arasındayım lütfen yardım!
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Çelebi
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Eyl 08, 2008 8:23 am    Mesaj konusu: BMW f650 gs ile Honda Transalp arasındayım lütfen yardım! Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba arkadaşlar 39 yaşındayım,5 yaşımdan bu yana (babam köy lerde öğretmenlik yaptığı için) motor hep hayatımda.Ancak yeni büyük bir makine alacak imkanım var (ikinci elde olsa) ve Ybr 125 ime kıyıp BMW f650 mi Transalp mi alayım kararsızlığındayım.Hem zevk hem ihtiyaç hemde ekonomi boyutu var.Parça ve servis konusunda Honda ama yakıtta sanki BMW (fabrika verisi 3.7 lt 90 km ile Transalpi bilen varmı?).Alırken sanki ikinci elde aşağı yukarı aynı gibi hani 2003,2004 gibi.Yardımlarınızı bekliyorum.Bir ay içinde alcağım inşallah.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
wolfmann08
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Eyl 08, 2008 9:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Gs 650 yakıt olarak az da olsa tek sılındır oldugundan vıbrasyon olacaktır Ta ise daha konforlu bır surus var yakıtı dıgerlerıne gore bıraz daha zaten transalp ın tek dezajanatajı da bu fakar o kadar fazla artısı varkı kendını kabul ettırıyor ıyı bır enduro ve ve uzun yol makınası senı uzemeyecektır bence muadıllerı ıcınde Transalp bende arıyorum en yakın zamanda satın alacagım 2005 model ustu arıyorum
www.artvinmotosikletkulubu.com
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
camadan
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Pts Eyl 08, 2008 11:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bmw f650 de 2 cc için fazla vergi ödüyorsunuz bunuda söyliyeyim. hondayı bilmiyorum. yanlız borusanda f650gs testine gitmiştim. ve çok beğenmiştim. şehir içi ve dağ bayır için süper. ama ben uzunyol yapacam diyorsanız derler ama 1100 gs'i aldıktan sonra arkadaşımın f650 sini kullandığımda yüksek devirlerde titreşim hissettim asılıp gitmicekseniz titreşim çok yok

bide eğer istanbulda iseniz borusandan test için talepte bulunmanızı tavsiye ederim. titreşimin ne seviyede olduğunu görürsünüz. çünkü titreşim görecelidir.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Metoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Eyl 08, 2008 2:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşım her iki modelinde kullanıcısı cok ama bence BMW tek geçiyorum hatta bende iki ay önce 2006 model bir F650 GS aldım ,cok keyifli ve yakışıklı makine...
psile2
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Pts Eyl 08, 2008 3:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Alıntı:

bmw f650 de 2 cc için fazla vergi ödüyorsunuz bunuda söyliyeyim. hondayı bilmiyorum. yanlız borusanda f650gs testine gitmiştim.

F650'nin kullanma kılavuzunda, sanırım 652 cc yazıyor; fakat ruhsatında 650 yazdığı için vergisi de 650cc altı için ödeniyor..!!!

Sen 650cc'nin üzerindeki vergiden mi ödüyorsun??
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> BMW Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar