Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - İzmir'li Endurocular Neredesiniz ?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

İzmir'li Endurocular Neredesiniz ?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
hoca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Prş Ağu 28, 2008 7:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

HUNTER KARDEŞİM SENI tanıyan tanır.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
-sinan-
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Cum Ağu 29, 2008 6:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

İnşallah bir gün beraber de yol yaparız.Ama bu şekilde grup gözetilip genele sitem edilirse ben de dahil birçok kişi yanlış anlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
hoca
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cmt Ağu 30, 2008 4:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar inşallah maşallah ile iş olmayacağını herkes bılıyor bu MOTORCULUK bıraz öz verı ıster hadı artık kalkın şezlonglarınızdan kımıldayın bıraz derım.Bıde şunu belirtmek isterım zaten 40 dan sonra bınıyorsan zaten kendını zorlama otur yazlığında derım.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
racehunter
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Pzr Ağu 31, 2008 12:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Sinan bey

ilk yazımdada söyledim kimse yanlış anlamasın. Ayrıca gurup veya birey gözettiğim yok.Benim söylemek istediğim hadi biyerlere gidelim dediğinde insanlar ilk anda heyecanlanıyo kanı hızlı akmaya başlıyo ama akabinde bahaneler sıralanmaya başlıyo(genellemiyorum yanlış anlaşılmasın) en azından bu benim yaşadıklarım.Misal Temmuz ayında Hoca beni aradı emok festivaline gidelim dedi benim için zor olmasına rağmen bişekilde çıktık gittik ve geldik.Ama işin garibi 2 gün öncesinden 4 motor ve bursadan 2 motorla birlikte 6 motor girilecekti festivale paşalar gibi 2 motor gittik geldik.Elbette insanların kendilerine ait bir yaşamları var kimse kimseye müdahale etmiyo ama enduroculuğun birazda ruhunda vardır asfalttan bıkıp" yeter be biraz toprakta gideyim" dediği anlar.Bunları biraz zor yaşıyosun.
Neyse ben mesela o festivalde isterdim 20-30 motor çadırlar kurulmuş mükemmel eğlenilmiş,keşke şu anda o yorumları yazıyor olsaydım......

Herkese selamlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
sedat35
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 04, 2012 11:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

slm bende bunu arıyordum gunlerdır . sıteye yeni uye oldum ve motorumu alalı 1 gun oldu . yeniyim bu alemde yenı dustum bu yolla elımden tutan olur artık ızmırde:)))) ben kendımı tanıtmadım yaaa.. izmir buca da oturuyorum adım sedat xt 660 r aldım pekte tecrubelı sayılmam . en son mondıal 110 ft kullandım ne alaka demı . merak işte uzun zamandır hayalını kurdugum buyuk motor sevdası aile baskıs hayırlar falan ... yenı yıl hedıyesi yaptım kendıme .. izmirli arkadaslarla tanısmak ısterım ...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Tanışma ve Kutlama Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
8. sayfa (Toplam 9 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar