Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Boy Meselesi

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Boy Meselesi
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Umut_YILMAZ
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Cum Ekm 23, 2009 4:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Mehmet Bey merhabalar. Ben bir KLE 500 kullanıcısıyım. Motorumu ikinci el almıştım. Selesini benden önceki sahibi modifiye ettirmiş. Ve orijinal selenin malzemelerini de aynen kullandırmış. Kullanımı çok rahat, ve de motorumun hatlarını inanılmaz güzel değiştirmiş. İşçilik de gayet güzel olmuş. KLE 500 kullanan dostlar da sık sık soruyorlar aslında bana bunu. İsterseniz eski sahibine bir sorup öğrenirim yapan ustayı. Ama siz Ankara'da yaşıyorsunuz sanırım, işinize yarar bu bilgi umarım Smile Böyle bir öneride de ben bulunabilirim size. Görüşmek dileğiyle.
TRANSALP XL650V
TENERE XTZ 660
DL 1000
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
mankind76
Değerli Üye
Değerli Üye

MesajTarih: Sal Mar 16, 2010 12:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba ben 1 senedir SYM Wolf Classic 125 vitesli motor kullanıyorum şu an 3650 km yol yaptım ve hiç kazam yok çok şükür motoru artık büyütmeyi düşünüyorum hocam ya f 650 gs al ya da v strom al dedi kararsızım boyum 1.75 cm f 650 gs nin ağırlık merkezi daha aşağıda biliyorum fakat çok sorunlu bir motor olduğunu titreşim,elektrik donanımı vs gibi sorunları olduğunu öğrendim gönlümde de kle 500 veya xt 660 r da var siz ne dersiniz? teşekkürler
Başa dön
iceboyTR
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Mar 16, 2010 2:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mankind76 demiş ki:
Merhaba ben 1 senedir SYM Wolf Classic 125 vitesli motor kullanıyorum şu an 3650 km yol yaptım ve hiç kazam yok çok şükür motoru artık büyütmeyi düşünüyorum hocam ya f 650 gs al ya da v strom al dedi kararsızım boyum 1.75 cm f 650 gs nin ağırlık merkezi daha aşağıda biliyorum fakat çok sorunlu bir motor olduğunu titreşim,elektrik donanımı vs gibi sorunları olduğunu öğrendim gönlümde de kle 500 veya xt 660 r da var siz ne dersiniz? teşekkürler

f 650 gs'te bahsettiğin problemler yok, GS olmayann 2000 öncesi modellerde o dediğin sorunlar yaşanabiliyor diye biliyorum. Ama boyun 1.75 ise daha yüksek motorlarıda tercih edebilirsin tabiki. Önerim senin söylediklerin arasında xt660r olur, şehir içi ve arazi kullanımında rahatlık için. Ama asfalt uzun yol şehirdışı kullanımı için kle500.
zaferoz
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Mar 16, 2010 3:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

bu siteye girerken en çok merak ettiğim topiclerden biriydi bu topic çok severim 2 sene olmuş gerçi açılalı ama faydalı bir eser Very Happy

f650 kullanan bayan arkadaşım var boyu 160 civarında bu sanırım cevap için yeterli olur Smile Koltuğu ince ama ayrıca bir alçaltma durumu oldumu bilemiyorum yalnız gayet rahat ve güzel kullanıyor. Bu arada yeni motor alacak arkadaşlar için bilhassa büyük motor almak isteyen ve daha önce vitesli motor deneyimi yaşamamış olan arkadaşlar için ayaklarının yere değmesi bir yana iyice basmasını özellikle tavsiye ederim. Acemilik dönemlerini bu şekilde sorunsuz atlatabilirler. Bir de çok yavaş hızlarda iyi motor hakimiyeti yoksa arka fren kullanarak motorun öne yığılmasını engelleyebilirler ama ÇOK YAVAŞ HIZLARDA biraz bile hızlansalar arka fren kullanımı ustalık ister dengesiz basarak kaydırabilir sonra da düşebilirsiniz aman dikkat. Ya da iyisi mi gidin eğitim alın akıllı insanlar eğitim alırlar Smile
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Mar 16, 2010 4:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

marcos2609, temmuz 2008 de topiği açtığında
boyu 168 idi.

büyümüştür..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Motosiklet Üzerine Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar