Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - RUS BU KADAR YAPAR MUTHİŞ SOĞANLI GECİDİ

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

RUS BU KADAR YAPAR MUTHİŞ SOĞANLI GECİDİ
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Sal Oca 05, 2010 1:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

ctolga21 demiş ki:
gece gece ne güze geldi yaa ne güzel bir manzaradır o öyle. türkiyemin saklı kalmı yerleri işte. bu yaz rota düzenini bidaha gözden geçirmem gerekecek Cool

tekerinize sağlık.

haklısın tolga kardeşim memleketimin her yanı ayrı güzelliklerle dolu . hele karadeniz ,kaçkarları,yaylaları,billur gibi soğuk suları,kırmızı pullu alabalıkları , ahhh ahhh güzel dostum anlatılmaz ki yaşamak gerek . önceki sayfalarda bizim gezilerimizi bir görmeni tavsiye ederim . MESELA KAÇKAR 7 GÖLLER, VE MUHLAMANIN TELİ İLE ALABALIK AVI gibi gezilerimizi görmeni isterim .
ve sezonda mutlaka karadeniz yapmak isteyeceksin bundan emin ol. bende seni burda bekliyor olacağım

sedat ak
slm ve saygılar
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ctolga21
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Sal Oca 05, 2010 11:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

teşekküler .ne yalan söyliyim bu yaz bi zonguldak tan giriş yapayım diyordum artık nereye götürürse yol. 10 günlük iznimde kamp yol kamp yol hep yol mantığı uygulayıp (ne derece mantıklıysa ) görebildiğim kadar yer görmek ve yolda olmak istiyorum.
geçen yaz kaçkarlar turunu kaçırdım hemde kıl payı 14 günlük bi tur düzenlenmişti grup tarafından benim izin yetmediği için katılamamıştım Evil or Very Mad
kısmet artık o tarafa gelirsem yoldan senide alır devam ederiz artık
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
aleko
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Çrş Oca 06, 2010 4:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

soğanlı geçidi.
ben gezide yoktum.
fakat gezmişim gibi okudum ve izledim.
zaman alan bir sürüş olsa da
geçmişin kalıntılarında, keyifli bir gezinti olsa gerek.
ya nasip.

aleko
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Cloud
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Sal Mar 05, 2013 5:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Ben bu siteye geç üye olduğum için bu müthiş geziyi ve bölgeyi de ancak görebildim. Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki aslında dünyanın neredeyse her yerine benzeyen bir bölge var gibi. Al sana soğanlı geçidi adeta dolomitler gibi. Net'te soğanlı diye araştırınca bi çok yazar çizer aman sakın geçmeyin aman sakın gitmeyin filan yazmış. Böyle bir harikayı görmeye niye gidilmesin ki, ben fırsatını bulur bulmaz tıpkı kemaliye taş yol gibi buraya da gideceğim. Haa diyeceksiniz ki dolomitler asfalt ama. E tabii ki öyle, bizim turizm bakanlığımız gerçekten iyi iş çıkartabilse ve karayollarıyla birlikte şu yolu adam edip etrafına da dinlenmek için passları yapsa üstüne de reklamını yapsa bakın bakalım turist akıyor mu akmıyor mu buralara. Güzel bi ülkedeyiz, bunu hep söylerim ama iyi değerlendirmesini bilmiyoruz. Alış veriş merkezi yapmayı, palaza yapmayı, bi de otoyol yapmayı bi şey sanıyoruz. Burayı asfaltlamaktan kastım da otoyol gibi değil aynı dolomitlerdeki gibi doğaya gereken özeni göstererektir. Hatta elimde yetki olsa o bölgeye biçimsiz beton bina diktirtmezdim, dikeni de cezalandırırdım.
Teşekkürler paylaşıma, geç de olsa buradan haberim oldu. Not ediyorum gidilecek yerlere.

Nette gezinirken şöyle de bir harita buldum koodinat isteyenlere:
http://wikimapia.org/#lat=40.5005355&lon=40.2557627&z=13&l=36&m=b
Başa dön
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Prş Nis 25, 2013 5:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

dostum fikirlerine katılmamak elde değil .yolun toprak yol olmasını hiç yadırgamadım ama karaçam denen o güzelim beldeye vardığımda eski ahşap evlerin beton binalar arasında kaybolmaya yüz tutmuş olduğunu görmek gerçekten üzüçüydü. bu doğal güzellikler başka ülkelerde olsa korunmaya alınır yere düşürülmezdi. bizde çok var onun için değeri pek yok , birgün anlayacağız ama o gün geç kalınmış gün olmasın inşallah. herşeyi devletten beklememek lazım, halk olarak bizlerde köylerimizin beldelerimizin doğal güzelliklerini rant uğruna heba etmememiz lazım , artık bazı değerleri anlamamız lazım hepinize rizeden slm ve saygılarımla . cloud dostum düşersen bu güzel topraklara bizlerede uğramanı tavsiye ederim .
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... , 28, 29, 30  Sonraki
29. sayfa (Toplam 30 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar