Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - 2006 Transalp immobilizer lambası

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

2006 Transalp immobilizer lambası
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
trekkermeister
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Prş Oca 22, 2009 4:37 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

benim translp te 45 bin km oldu. bir aralar bende de bu sorunlar vardı.bende wd-40 kullandım o günden beridir sorun yaşamadım.birde bir dostumun tavsiyesi ile kontak anahtarını başka anahtarlarla birlikte tutmuyorum.hassas bir okuma sistemine sahip oldukları için çizilen anahtarı okumayabiliyormuş.ne kadar doğru bilemiyorum.ama önlem için yapıyorum.
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ozcan4884
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 22, 2009 7:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

evet başka bir anahtar olayını bende duymuştum,doğru olabilir
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
bulent59
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Oca 28, 2009 11:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

abiler selam herkese benim motorum yok ama merakım oldugundan dolayı sitenize üye oldum ve elimden geldigi kadarıyla takip etmeye calısıyorum gezilerinizi fotolarınızı hepsi cok güzel.eski meslegim anahtarcı oldugu icin bu mesaj baslıgını gördugum zaman mesaja giris yaptım ve sorunlarınızı okudum şimdi abiler bu konuda ki bilgileriniz yanlıs öncelikle bunu belirtmek isterim bu probleminiz anahtarınızın icindeki cipten ve ya kontagın altında baglı bulunan elektronik parcadan kaynaklanıyo olabilir yani WD-40 mış falanmış filanmış bunlar hikaye şimdi cenker abim yukarıda belirtmiş toz kapagını arala WD-40 sık icine diye böyle teknikler bu tip arızalar icin gecerli degildir şimdi anahtarınızı takarsınız anahtarınız kontagı hic acmaz yani yuvasında dönmez bu gibi durumlarda bir enjektör icine gaz yagı cekip bunuda kontagın icine bastıktan sonra anahtarınızı 8-10 kere kontaga takıp cıkartmak suretiyle icini temizledikten sonra yaglama amaclı WD-40 sıkarsınız sorun düzelir dedigim gibi ama kontagı taktınız anahtarınız hic dönmuyorsa temizledikten sonra WD-40 bu gibi durumlarda iş yapar ama sizin sorununuz bu degil sizin probleminiz elektronik arıza servisler bu gibi durumlarda hemen aracın anahtarlarını ve ya aracın beynini degiştirirler bu da aslında ustalık degildir ustalıgın kolay yoludur ve bu gibi arızaları hemen kullanıcıya yüklerler bu da kullanıcıya araca göre maddi acıdan bayagı bir külfiyet getirir benim size tavsiyem istanbul da bu tip işleri yapan anahtarcılar var buralarda işlerinizi daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz yani bu tip arızaları servis falan anlamaz ne var ne yok hepsini yenisiyle degiştirirler mesela meslegim oldugu icin bazen nette bu tip siteleri geziyorum www.cilingiriniz.com diye bi siteye rastladım mesela bu adamlar bu tip işleri yapıyorlar hatta sitelerinde kısa da olsa bazı acıklamalarda bulunmuslar ziyaret etmenizi tavsiye ederim ve inanıyorum ki sorunlarınızı daha kolay çözebilirsiniz hem zaman olarak hem de maddi acıdan hepinizi selamlıyorum saygılar...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5
5. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar