Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Honda cbf 600 ü mü yoksa bmw f-650 gs mi?

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Honda cbf 600 ü mü yoksa bmw f-650 gs mi?
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ozcan4884
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Prş Oca 22, 2009 3:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hangileri ama yeni çıkan transalp mi,2000-2007 arası mı,yoksa 2000 öncesi mi?bende 2006 model var ve çok memnunum motorumdan,ne de olsa honda:)2008 öncesi hondo yeni modellere geri daha hetbetli duruyor ama 2008 de kullandım ve manevra ve sürüş olarak bana daha rahat geldi ama üzerindeki motor transalp motoru değil de honda nın başka bir modeli için üretmekte olduğu motormuş sanırım.ayrıca ilk motorun olacaksa çok para verip sıfır bir motor almak pek akıllıca değil bence onun için sen 2008lere yönelme:)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
olgacxx
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt May 09, 2009 10:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

............................

En son olgacxx tarafından Pts Hzr 07, 2010 12:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
olgacxx
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt May 09, 2009 10:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

............................

En son olgacxx tarafından Pts Hzr 07, 2010 12:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
pelletizer
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

MesajTarih: Cmt May 09, 2009 11:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Boy pos tamam da tecrüben yeterli değil kardeş, önce 150_200cc lik bir motorla 50 bin km yap daha sonra 600 cc liklere bak derim ,param var alırım veya neyim eksik diğerleri biniyor mantelitesine sahip olma bu işin şakası yok yaşın çok genç önünde uzun yıllar var dilediğin motorlara binebilirsin lakin önce eğitim ve yol yaparak tecrübelenmeni öneriyorum, karar sizin. selamlar. Smile
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Prş Hzr 11, 2009 12:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

pelletizer demiş ki:
Boy pos tamam da tecrüben yeterli değil kardeş, önce 150_200cc lik bir motorla 50 bin km yap daha sonra 600 cc liklere bak derim ,param var alırım veya neyim eksik diğerleri biniyor mantelitesine sahip olma bu işin şakası yok yaşın çok genç önünde uzun yıllar var dilediğin motorlara binebilirsin lakin önce eğitim ve yol yaparak tecrübelenmeni öneriyorum, karar sizin. selamlar. Smile

Çok teşekkür ederim abi. Yalnız tek korkum tek başıma yollarda ne yapacağım. Yani çevrem motorcu abilerim var ama ne zamana akdar uzun yola benle gelirler :S Bu sebeple uzun yol ve şehir içi kullanımda tecrübe kazanabilmem için ne yapmalıyım ?

Sizide sorularımla çok boğuyorum farkındayım ama bu motor sevdalısı kardeşinizi aydınlatın Smile
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Honda Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
4. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar