Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - ZİRVEDEN ENDUROLARLA KAÇKARLARA BAKIŞ

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

ZİRVEDEN ENDUROLARLA KAÇKARLARA BAKIŞ
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 09, 2008 1:50 pm    Mesaj konusu: ZİRVEDEN ENDUROLARLA KAÇKARLARA BAKIŞ Alıntıyla Cevap Ver

afrika tiwin Ahmet beyi gezimize davet ettik hastası olduğundan bize katılamadı .iyidere köprüye kadar bize eşlik etti .bu arada xt 660 muammeri bekledik.mutlaka bir bekleten olur bu gibi durumlarda ama muammer gibi az bekleten herzaman iyidir . biz ne beklemeler yapmışız. bu arada endurocu .com dan tanıştığımız trabzon sürmeneli hemşerim xt 600 galip dostum da bizlere katıldı .ilgisine tşk ler inşallah gezimiz bittiğinde gönlünde güzel hatıralar bırakırız.

ikizdere yolunda öylebir yağmura yakalandıkki bir fiil 1 saat o yağmurla gittik bu arada hepimiz biraz su aldık ençokta ben olmak üzere resim falan çekemedik çünkü bayaa sıkıcı oldu o güzergah

anca 2640 oviti dönüp normal ortama gelince çay molası verdik biz resimliyoruz onlar içiyor için bakalım .

geldik mola yerimize hedefimizde balık tutacağımız leylekboğazı kırık var fakat burda yemeğimizi yerken yağmur başladı ve bizim çadır kurma zevk ve şevkimiz kırıldı . biraz bununla ilgili mırın kırınlar oldu özellikle muammar tarafından .yok evde yatak yokmuydu .çadırla kalmayacaksak niye geldik .yemek pişmedimi. hadi gitmiyormuyuz.burda ne yapacağiz.vs vs gibi onun sızlanması bitmez hakkından şefik usta anca geliyor.
motorların üzerindeki şemsiyeler motorların kafasına güneş geçmesin diye değil akşamki yağmurdan korumak içindi akşamdan
kalma.

hep biz yedik motorlar baktı şimdi onlar yiyor biz bakıyoruz .ilahi adalet buna denir .

yakıt ikmali yaparken tek beygir 2 adet madein ispir enduro geldi bizim recingci muammer ile galip fırsat bu fırsat atladılar üstüne teker yapmak için uğraştılar ama olmadı çalıştıramadılar .sonradan anladık son teknoloji parmak izi ile çalışan varmış birde sahip sözü ile çalışan bunlar 2. şıkka dahil olduğundan badem gözleriyle eşşek gibi baktılar.

yakit ikmalinden sonra tırmandık hortik dağına zirveden sonra endurolarla gerçekten kros yaptık şükür kazasız tırmandık zirvenin zirvesine yani yolu terkedip tırmandık en zirveye kaçkarlarla bakıştık paralel resimlere yorum yazmaya gerek yok sanırım

arkada gözüken karlı dağlar karadeniz sıra dağları kaçkarlar. bu tepeye karlar kalkınca bir akşam çadır kurmaya karar verdik .burda şu an kar yok fakat esen rüzgar kaçkarlardaki soğuğu anında insanın böğrüne çalıyor . gece başka bir soğuk oluyor. burda birer adet nescafe içtik etrafı seyre dalarak kuş sesleri arasında . nasıl anlatayımki gelin bunu yaşayalım anlatamıyorum .

şimdi hedef tepedende sağ salim inip balık avı yapacağımız yere ulaşmak eğer tutabilirsek misafirimize hakiki alabalık ziyefeti çekmek .bu işi bilen bilir avcı avının yerini bilmediğinden avlanır .bazan umduğundan fazla av yaparsın bazanda avucunu yalarsın. kısacası avucumuzu yalamak istemiyoruz

http://i300.photobucket.com/albums/nn13/endurocu53/SANY0130.jpg[/IMG]

7 ad alabalık yakaladık herşey tamamdı ateşi yaktık tusuz tereyağı ile tavayı ateşin üstüne attık .

yanmasın salla tavayı sedat ustam çatalla olmaz teflonu çizeceksin. senidemi öğretelim yılların dağ bayır gezen adamı.

muammer balıklar pişmek üzere yakın takibe başladı.bu arada balık tutma esnasında ben foto çekemedim anca olta atmakla uğraştım .ama galip dostum yanımda güzel resimler çekti ama şimdi kayıtlar sürmenede nasipse gelince o güzelim resimleri bende merak ediyorum

balıklar yendi geri dönüş başladı ovit dağı inişte sisle karşılaştık burda her zaman olan bir hadise. sisin arasından gün batımı . orman yangını gibi

bu arada ben durdum ve motoru düşürdüm hiç olmayacak yerde .bazan bilmekte yetmiyor her an herşey olur misali tetikte olmak lazım .yan çanta olmasaydı ayağım motorun altına kalacaktı . bence eniyi koruma yan çanta koruma yaşasın HEPCO BECKER Yan koruma ben denedim bayaaa koruyor .3 te şahidim var

En son ENDUROCU53 tarafından Sal Hzr 10, 2008 10:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
hakan2
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 09, 2008 2:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

oooo yayla havasıda bi başka olur helede balıklar bizim yerimizede yemişsinizdir Very Happy ellerinize saglık paylaşım için teşekkürler
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 09, 2008 2:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

hakan2 demiş ki:
oooo yayla havasıda bi başka olur helede balıklar bizim yerimizede yemişsinizdir Very Happy ellerinize saglık paylaşım için teşekkürler

yayla havası güzel oluyor dediğin gibi , sizin yerinize yiyemedik çünkü geç gittik fazla avlanamadık ,ama orda o ortamı yaşamak önemli inş beraberce o muhabbeti yaşamayı rabbim nasip eder .rizeden samsuna slm ve saygılar
Başa dön
lacivert
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 09, 2008 2:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Çok güzel.İçim gitti oralarda olmaya..
Geziniz çok güzel, olmuş, resimler de çok başarılı.

teşekkürlerimle.
Çizebilirdim ben, Abidin olsam:
"Siyah TRANSALP'imde kıvrılarak giden uzun ince bir yolda resmederek beni . &
Başa dön
hakan2
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Pts Hzr 09, 2008 3:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

alküm selam inşallah havalar az daha ısınsın niyetim var rizeye kadar gelacem
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
1. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar