Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - agustos un basinda bir gezi duzenleyelim..

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

agustos un basinda bir gezi duzenleyelim..
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir

MesajTarih: Cum Tem 04, 2008 10:03 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaslar,
2 Agostos,ta Istanbulda olma ihtimali ile bu yilki turumuzun gidisini izmit-bolu-ilgaz-merzifon-samsun-rize-Ovit üzerinden Erzurum-Gürbulak(6/7 agostos) güzergahini gecmeyi düsünüyorum.
Yollarda bir sekilde karsilasirsak bilinki sizlerden biridir,bir cay molasinda tanisabilirsek memnun olurum.
Selamlar
http://www.transhimalayatour.almoto.de/cms/page/index.php
Başa dön
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
ENDUROCU53
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

MesajTarih: Cmt Tem 05, 2008 10:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

eskiya09 demiş ki:
Arkadaslar,
2 Agostos,ta Istanbulda olma ihtimali ile bu yilki turumuzun gidisini izmit-bolu-ilgaz-merzifon-samsun-rize-Ovit üzerinden Erzurum-Gürbulak(6/7 agostos) güzergahini gecmeyi düsünüyorum.
Yollarda bir sekilde karsilasirsak bilinki sizlerden biridir,bir cay molasinda tanisabilirsek memnun olurum.
Selamlar
http://www.transhimalayatour.almoto.de/cms/page/index.php

bak dostum ovitten erzuruma döneceksin sahilden ovit yol ayrımı yani ikizdere ye dönüş kavşak rize merkeze 15 km eğer tanışmak istersen uğrayıp bir çay ve dostluk molası vermek istersen biz dostları bekliyor olacağız. beni ararsan seni bulurum SEDAT AK 0532 5656694 RİZEDEN SLM VE SAYGILAR
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
GSzafer
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Cmt Tem 05, 2008 11:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaslar,
benim agustos basinda dusundugum gezi maalesef olmuyor Crying or Very sad , bazi kisisel nedenlerden dolayi butun planlarim suya dustu, tatilimi temmuz ayinda almak zorunda kaldim ( 7 temmuz la 21 temmuz arasi ) bu tarihler arasinda istanbul, ankara ve izmir civarinda olacagim, ben hepinize iyi tatiller diliyorum, yolunuz açik olsun, gosterdiginiz ilgiye çok tessekur ederim ( ozellikle inanç ve cenkere ) belki yollarda karsilasiriz, umarim ilerde baska bir firsat olur beraber bir Turkiye gezisi yapmak için, hepinize çok çok selamlar.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Geziler/Toplantılar Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa Önceki  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
12. sayfa (Toplam 12 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar