Endurocu.Com

|  Giriş  |  Hemen Üye Ol    

www.endurocu.com :: Başlığı Görüntüle - Dl 650 Yağ filtresi nerden satınalabilirim .

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular   AramaArama   Motosiklet GruplarıMotosiklet Grupları   HesabınızHesabınız   Özel Mesajlar (PM)Özel Mesajlar (PM)   GirişGiriş 

Dl 650 Yağ filtresi nerden satınalabilirim .
Sayfa 1, 2  Sonraki

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sx45
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Nis 09, 2008 4:35 pm    Mesaj konusu: Dl 650 Yağ filtresi nerden satınalabilirim . Alıntıyla Cevap Ver

Arkadaşlar kötü komşu malsahibi yapar diye bi sözümüz var . Benimde başımdan buna benzer bi olay geçti . 2006 Dl 650 motorumun 9000 km de yağ değişimi için gittiğim tamirci benden yağ ve filtre için 140 ytl aldı . Halbuki bu işi 100 ytl ye daha önce yaptırdım . Ve bu işin piyasası da bu . Ama Komşumuz diye adı lazım değil bi tamirciye gittik , sözüm ona komşumuzdur onu ezip başka yere gitmeyelim dedik o da bana böyle komşuluk yaptı . Bazı kişiler bizi yolunacak Kaz olarak görüyor . İşte bundan dolayı artık motorumun bakımlarını mümkün olduğunca kendim yapmaya çalışacağım. Ve size tavsiyem motorunuzu getirdiğiniz servise çok dikkat edin . Ödediğim fazla para büyük bir meblağ değil , ama aynı işi bir başkası Yüzde 30 daha ucuza yapıyorken böyle bir fazla ödeme yapmak insanın ağrına gidiyor . Her neyse başınızı ağrıttım , ben paramla tecrübe ettim size bedava tecrübe , motorunuzu getirdiğiniz servisi çok iyi seçin . Fiyat araştırmadan teslim olmayın . Bu arada dl650 için yağ filtresini piyasadan nereden satın alabilirim .
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Sponsor Linkler

Tarih:     Mesaj konusu:

Başa dön
sx45
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

MesajTarih: Çrş Nis 09, 2008 4:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bulunduğum şehri yazmamışım . İstanbul avrupa yakasındayım .
Başa dön
mkelleci
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 09, 2008 5:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Bende fazla var, mann marka 20.- ytl ye veririm.
Başa dön
binatliakin
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajTarih: Çrş Nis 09, 2008 8:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

mkellecı
bende arkadas gıbıı servıslerden sıkayetcıyımm.o yuzden bakımları kendım yapıcamm.o yag fılıtresı halen sendeyse ben satın alabılırım.besıkrasta oturuyorumm karsıda gorevlıyımm.ıstersen haberleselımm ben senden alayımm onuuu.zıre servıs ısmını duyunca kusucam nerdeysee...
ıkıncı sorumm ne marka yag ve kac numara yag koyayımm.12000 bakımı ıcın.numaram 05436656669
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
mkelleci
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

MesajTarih: Çrş Nis 09, 2008 10:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

Yağ filtresinin orjinali, japon malıdır,

mann afrika malıdır.

En son mkelleci tarafından Cum Nis 11, 2008 2:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral Mr. Green
Seçenekler
Son Mesajı Alıntı Yap

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    www.endurocu.com Forum Ana Sayfası -> Suzuki Grubu Tüm saatler GMT +2 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız

Bilgi & Servisler

Foto Galeri

Etiketler

endurocu motosiklet enduro redbull

ikiteker haberler yarışlar geziler

motokros macera kamp festivaller

forumlar xfighters dragyarışları

motogp seatosky supermoto dakar

Twitter

Web sitemizde yayınlanan en son güncel haberler, makale ve duyurulardan anında haberdar olmak için tarayıcınızda anlık bildirimleri etkinleştirebilirsiniz. Bu ücretsiz bir servistir...

Bildirimleri Etkinleştirin

Copyright © 2004, Tüm Hakları Saklıdır

endurocu   endurocu   endurocu   endurocu   endurocu

Ana Sayfa   Üyeler   Yazarlar